Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megkívánom az édességet mi...

Ha megkívánom az édességet mi a jobb, ha megeszek mondjuk 2 almát és így kb.200 kcalt viszek be, vagy 1 kocka csokit, de lényegesen kevesebb kcalt-t, kb.40-et?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az almát választanám azért, mert egy kocka csoki csak növelné az édesség hianyomat, míg 1-2 almán elrágódok egy ideig. :)
2014. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az alma a jobb, akármennyire is több benne a kalória. Az édesszájúak nagy része úgy van vele, hogy ha nem eszik egy ideig csokit saját elhatározásból, és megkívánja, elég csak egy kis darabka belőle, és annyi az egésznek. Egy idő után ha nem eszik, nem foglalkoznak vele, de ehhez elhatározás kell.
2014. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy almát ennék és fél kocka csokit mellé. :)
2014. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked nem tudom, én ha csokira vágyom, csokit eszem (igaz, mostanság ilyen nincs), ha gyümölcsre, gyümölcsöt. Édességvágyra almát ennem értelmetlen lenne, csak megéheznék tőle, míg egy kocka csoki teljesen OK és egyáltalán nem csábít többre. De olvashattad, hogy nem mindenki van vele így. Lehet, hogy nálam segít, hogy édességet azért gyakran eszem, nincs belőle hiányom :)
2014. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha csak úgy kívánom az édeset, akkor nekem 1 kocka csokoládé BŐVEN elég... ilyenkor nem a mennyiség a lényeg. 2 almát pedig meg sem tudnék enni, főleg, hogy a csokit könnyű leöblíteni, de az almában annyi cukor van, hogy még órákkal később is érzem, hogy marja a fogaimat.
2014. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!