Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van fogyúkóra, akkor van...

Ha van fogyúkóra, akkor van hízókúra is?

Figyelt kérdés
Sosem értettem miért akar midnen lány csontsován lenni. Az oké, hogy nem jó bálnának lenni de miért kell túlzásba vinni? Némelyik olyan mint eg lerágott csont, a kúra előtt jobban nézett ki. Én mindig is erősebb, vastagabb akartam lenni, viszont nem jön rám fel kiló. 170 vagyok és 51 kg körül, azt nem tudom potnosan. Ha annyi fogyókúrás tanácsokat oosztogatnak , a másik oldalra miért ne mgondolnak? Aki épp hogy hízni akarna. Idegörlő hogy állandóan azt látom, hogy hogyan adj le a kilódból ennyit és ennyit 2 hét alatt stb... Nekem, aki fogyás helyett inkább hízni akarna, mit ajánlotok??

2014. máj. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, igen.
2014. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez alkat kérdése is!

A mi családunkban is van aki "hízni" -izmosodni- szeretne és aki óvatosan bánik az étkezéssel ne hogy elhízzon.

Ha fiatal vagy és nem a hamburger-konyhán élsz, rá kell vezetned magad a hagyományos ételek fogyasztására.

2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van hízókúra is, csak marhaság! A zsírtól nem leszel szebb, szóval ne hízni, hanem izmosodni akarj inkább!
2014. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen van hízókúra és én is így gondolom.Kb 2 napja hízókúrázom mert csak 39 kg voltam 13 eves koromra es 155cm.Rengeteget eszem naponta 6-8 kiflit akkor is ha mar nem birok enni.utana mar folyton ehes vagyok es ha elkezdek enni nem birom befejezni.Mar hiztam 1 kg-t.Szoval sok sikert kivanok mert en a sulyom miatt mar nagyon sokat szenvedtem,tehat sok szerencset,drukkolok!jah es lány vagyok.:-)
2014. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!