Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt sajt? Ajaj,...

Fogyókúra alatt sajt? Ajaj, azt hiszem ezt most elcsesztem?

Figyelt kérdés

Nem volt itthon semmi más estére csak sajt, kenyér, szalámi, margarin, rizsfelfújt, palacsinta, saláta és krumplipüré sült sajttal.

Én pár szelet szalámit ettem pár szelet sajttal. Úgy gondoltam ez a legjobb ezek közül, vagy nem ettem volna semmit, de azt nem bírtam volna, mert nagyon fájt már a gyomrom, mert kint dolgoztam a napon és dél óta nem ettem semmit sem.

Nagyon hízlal?


2014. máj. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen, te komolyan szalámis sajt miatt hiszed azt, hogy elcseszted???

Ez milyen eszetlen dolog már?

2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg a legjobb volt. Fogyás szempontjából nem vészes, bár tejtermék.


Belefér!

2014. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elcseszted. De nem a sajttal hanem azzal hogy dél óta nem ettél semmit. A koplalás a legjobb mód arra hogy zsírosodjunk.
2014. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most anélkül, hogy belemennénk a test működésének részleteibe... Mégis miért hizlalna az, ha hosszú órák munkája után valamicskét eszel? Enni kell s nem választottál rosszul a lehetőségek közül, azt hiszem.
2014. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleg ne koplalj, mert hosszú távon csak rosszat teszel vele magadnak.
2014. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!