Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok és 56 kg. Ezzel...

168 cm vagyok és 56 kg. Ezzel nem is lenne bajom, de a hasamon nagyon sok felesleg van. Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 éve jött fel a hasamra, és nem nagyon tudom leadni. Olvastam hogy a futás, és Rubint Réka jót tesz. Viszont mivel nincsen helyi zsírégetés így mindenhonnan lemenne, kezdve a mellemmel .

Ha futnék és mellette tornáznék, úsznék, valamint hetente legalább egyszer eljárnék konditerembe a nyár alatt sikerülne leadnom a felesleget, és kicsit megerősödnék ?

Elég keveset eszek. de még is meglátszik rajtam

Tudnátok nekem adni tanácsot, edzésterveket, esetleg hogy hogyan étkezzek ?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

19/L


2014. máj. 25. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég keveset eszel... EZ is lehet a gond. De elsősorban tudni kéne azt a keveset is, hogy miket eszel??

Az edzés önmagában nem elég.

2014. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

napi egy szendvicset eszek, néha napján még eszek levest is .

hétvégén rántott húst.

Viszont mellé mennek a nassolások, csoki, néhanapján pizza, esetleg hambi

Mondhatni ha van rá lehetőségem akkor csak gyors kajákat eszek :S

2014. máj. 25. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor már Te is tudod ugye, hogy mért nagy a pocid?
2014. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom :S


Igyekszem letenni , és teljesen más életmódba kezdeni, csak nehéz elkezdeni


Esetleg tudnál adni tanácsot hogyan étkezzem , milyen edzés programom legyen ?

2014. máj. 25. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg alultáplált vagy, és a hasad azért nagy, amiért az etióp kiskölköknek.


Ha felszednl még 5 kilót, valószínűleg normálisan néznél ki.


Valószínű hogy anorexiás vagy.

2014. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

168 centisen és 56 kilósan tuti nem anorexiás súlyos :D


Hát első körben csökkentsd nagyon alkalmankéntira a gyorskajákat.. nincs bennük semmi jó, sőt..


Én félévente, ha egyszer eszek valami ilyesmit.

Ne koplalj, mert a szervezeted raktározni kezd, és ha többet eszel (lásd: nem egy szendvicset egy nap, hanem mondjuk 3at), akkor hízni kezdesz.. még ha nem is olyan sok amit megeszel.


Ezenfelül csökkentsd a kenyér-tésztaféléket, és egyél több husit, salátát, tojást, gyümölcsöket..

A bolti édességeket, meg üdítőket remélem meg sem kell említenem. :)


RR az jó. Ha lehalkítod a nyávogását :D

2014. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először mondom a jó híreket. A torna, úszás jó, a kondi még jobb. A futás felejtős mert könnyen tönkre mehet a bokád/térded/csípőd. Az edzésterven nem stresszelj sokat majd kialakul úgyis és nincs is olyan meghatározó szerepe mint gondolnád, az a lényeg hogy el legyen végezve az edzés, a technikád úgyis fejlődik majd.


A hangsúly a táplálkozáson van. Koplalást felejtsd el, napi legalább 5x étkezés. Sok fehérje, rost, semmi gyors kaja.

2014. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Először is le a gyorskajával, és az üdítőkkel is! Igyál teát, de ne cukrozd agyon, a gyümölcsteáknak ízesítés nélkül is jó ízük van. Ha csak gyorsétteremben érsz rá enni, akkor vegyél salátát. Ha ráérsz főzni, akkor szinte bármi jó, arra figyelj, hogy a köret gyakrabban legyen saláta, mint krumpli/tészta/rizs. Kísérletezz, hogy melyik is ízlik a legjobban, neten találsz rá egy csomó receptet. Kb 2 hónap kell ameddig újra élvezni tudod majd az enyhébb ízeket is, addig próbálj ne 'bűnbe esni'.

Ha inkább csak pocakról akarsz fogyni, akkor ajánlom a biciklizést. Lehet kapni fogyasztó övet, ez egy széles, olyan vastag hogy takarja a kívánt területet, tépőzáras, vastag anyagból készült, semmi extra 'öv'. Felrakod, felülsz, tekersz (kb 30 percet), és az lefedett területről jobban fogysz.

Sok sikert!

2014. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kép?
2014. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bukor Peti válasza:
bicajozz sokat és egyél kevesebb hambit
2014. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!