Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek csokoládét akkor...

Ha nem eszek csokoládét akkor le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Iszonyat sok csokit szoktam enni. Zöldséget, gyümölcsöt kevesebbet. Ezen most szeretnék változtatni. Ha pl. 2 hónapig nem eszem semmiféle csokit és süteményt, ezeket helyettesítem annyi zöldséggel és gyümölccsel amennyi csokit szoktam enni, akkor le tudok adni 2-3 kg-ot? Persze ez nem azt jelenti, hogy a 2 hónap után ismét tonnaszámra eszem a csokit. Próbálnám tartani a mércét..

2014. máj. 25. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Szeretnéd, hogy kifejtsem?
2014. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy akarja. Tiéd a szó.
2014. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, szeretném ha kifejtenéd..
2014. máj. 25. 17:51
 4/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy annyi zöldséggel és gyümölccsel? Annyi kalória? Akkora térfogat? Annyi élvezet? Még ha tudsz is erre válaszolni, nem biztos, hogy valóban így fogsz cselekedni, ezt előre nem tudhatod.

Nem egy rossz gondolat amúgy (főleg a sok zöldség :D), bár sokak szerint a rengeteg gyümölcs se jó (nekem fogalmam sincs, nem tudok sok gyümölcsöt enni, alapvetően a sok szénhidrát nem jó nekem, de nem tudom, ez a gyümölcsre is igaz-e, a zöldségre tuti nem).

2014. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A világon semmire nem igaz hogy minél több annál jobb. Ebbe kevesen gondolnak bele mert könnyebb kétpólusúnak értelmezni a világot. pl. jó-rossz, hizlal-fogyaszt, szép-csúnya, egészséges-egészségtelen. A valóságban semmit nem lehet így kategorizálni, ez nagyon felületes felfogás.


Rátérek a lényegre: ha túlzásba viszed a gyümölcsöt elszáll a szénhidrát beviteled, ha túl sok zöldséget nem fog felszívódni elegendő tápanyag. Mindig van egy optimális mennyiség, nem igaz hogy a több=jobb, vagy a kevesebb=jobb.

2014. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megeszem a túróm és leírom neked.
2014. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Nem is akartam tonnaszámra enni őket. Csak a csoki helyett..
2014. máj. 25. 18:17
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Asszondja, hiába nem eszel csokit ha közben tömöd magad egyéb egészségtelen ételekkel.

A túrót még nem ettem meg, de inkább nem váratlak.


Eszed a lisztet, a kenyeret, a felvágottakat, a cukrot stbstbstb.

Nem is sportolsz.

2014. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Túrót eszel, magában?
2014. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Túró méz és barack :)
2014. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!