Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így hatásos lehet vagy nem...

Ez így hatásos lehet vagy nem ér semmit?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el edzeni, egészségesebben enni és sok vizet inni. Egész életemben sportoltam így nem volt gondom de amióta nem része az életemnek és műtötték a tédemet feljött plusz 12 kg. most 174cm és 74kg vagyok. Amikor elkezdtem 76 kg voltam.

Napi 1 orát mozgok(futni nem tudok a térdem miatt), szaunázok és tekercsezek a narancsbőr ellen. Ez így hatásos? Nem akarok nyárra tökéletes alakot, de van egy ismerősöm aki kozmetikus és mondta,hogy masszázs nélkül nem megy le a narancsbőr. Ez igaz? Fizessek be egy ilyenre?

köszönöm a válaszokat


2014. máj. 28. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Táplálkozás és edzés számít.


Tiszta táplálkozás nélkül nem múlik el a narancsbőr (ha fogysz akkor látszólag halványulhat).

2014. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm most megnyugtattál! :)

Nem tudnék még több tizezret erre is kidobni :)

2014. máj. 28. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk az a tiszta táplálkozás, ami segít helyretenni a narancsbőrhöz vezető anyagcsere problémákat az sem éppen olcsó, hiszen a legolcsóbb gabona meg tejből készülő ételek biztos hogy kimaradnak, és az ezeknél drágább zöldségek és hús tudják helyettesíteni. De legalább szépen helyre jön a test.
2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sok vèkony lànynak is van narancsböre! Nekik biztosan kell masszàzs, hallottam hogy a vàkummasszàzst javasoljàk narancsbörre! Szerintem elmúlni nem fog teljesen ha nem törik össze a zsírsejteket, viszont tènyleg nagyon dràga, mert nem elèg 1-2 kezelès! Èn most 11 kilót fogytam ès sokat halvànyult, de èn nem voltam túlzottan narancsbörös csak kicsit! Szerintem sok függ attól hogy kinek milyen mèrtèkben van! Egyèbkènt a sok folyadèk ès a sport nagyon jò rà!
2014. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Gyulladásfokozó fehérjék, anyagcserezavar, ezeken nem segít semmilyen durva masszázs.


Létezik gyógymasszázs, de azt nem a trendi belvárosi divatos helyeken kell keresni, ahhoz szakértő masszőr is kell.


Ha a fizikai trauma (zsírtörés, komoly fizikai behatás) gyógymód lenne egy hormonzavarokhoz, gyulladásokhoz kötődő problémára (mint a narancsbőr) akkor a thai boxolók, akik szét rugdossák egymás combját elvileg nem lehetnének narancsbőrösök. Én állítom hogy tb-s csajoknál ugyan úgy előfordulhat a probéma, ha tolják a kenyeret és a joghurtot.

2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: Az átlagember táplálkozása sem olcsó... Hiába az olcsó gabona, többnyire nem az határozza meg az ételköltségeket. Lehet igen olcsón és roppant egészségtelenül enni, ez az árszint elérhetetlen normálisan, de ha valaki rendesen eszik zöldségeket, gyümölcsöket, ezt-azt, akkor olyan sokat már nem számít az, hogy tésztán vagy magokon és tojáson él-e. Sok embernél nem okoz többletköltséget az életmódváltás, extra esetben még olcsóbb is lesz, amennyiben korábban mindenféle apró bolti túlárazott vackokat evett.

Ha pedig valaki tényleg szegény, annak szoktam ajánlani a zöldséges rizst. Olcsó és jobb, mint a "normál" táplálkozás. Az egészséges cuccok között is vannak egész jó árúak, ha azokon élnék, sokat spórolhatnék :D

2014. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Kínaiaknál beválik narancsbőr ellen a rizsevés. Rizzsel ugye mértékkel lehet szálkásítani is, és nem okoz komoly anyagcserezavarokat.


De nem ezt akartam írni, vannak búza termékek 1000 ft/kg ár felett, és valakik ezket megveszik. De nem egy cukros búzára gondolok (édesség) hanem kenyérfélék, tönköly / extrudált, ilyen - olyan termékek. Katasztrófa, néha ledöbbenek amikor termékeket nézegetek üzletekben, az árak egyszerűen viccesek néha.


Amikor a zöldségek drágák akkor pedig inkább szomorúnak nevezném.. de jó helyen, piacokon persze vannak reális áron idényzöldségek.

2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!