Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van ezek után...

Mennyi esélyem van ezek után lefogyni?

Figyelt kérdés

16 évesen, 190 cm mellé 130 kg gyakorlatilag a lehetetlen kategória szerintem.

A szüleim is kövérek (még ha ennyire tán nem is), és még véletlenül sem segítenek lefogyni, csak szidnak, hogy mennyire felelőtlen, lusta vagyok.


Kaja terén nem sokat tudok változtatni, azt kell ennem, amit a szüleim, néha szóvá teszem, hogy "ez és nem tetszik, mert le akarok fogyni" de általában vita a vége, vagy pedig mondják, hogy nem mozgok eleget.


Igyekszek minél többet mozogni, de kb az utca végéhez érve már teljesen elfáradok. Bringával kicsit messzebb jutok, mondjuk 2-3 km sík terepen kibírható. De azt 1 nap többször is lenyomom.


A kövérség nem a gazdagság jele - mint a középkorban volt - hanem a szegények büntetése. Ez persze nem nyugtat meg, sőt, általában annak örülnék, ha meghalnék. Így semmi értelme az életemnek.


1000 és 1000 hátránya van a kövérségnek, ezeket inkább nem sorolnám föl, nyilván életkoronként is más.

A lényeg, hogy le akarok fogyni bármi áron, de kb 4-5 éve sikertelen. Előtte se voltam sovány, de az utóbbi időkben már komolyan érzem, hogy ez mennyire rossz.

Semmi ötletem mit csináljak, az egész életemnek annyi, a kövérség mindent elvesz, míg a végén semmi sem marad.



2014. máj. 29. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"A kövérség nem a gazdagság jele - mint a középkorban volt - hanem a szegények büntetése"

Ez tetszett. Sajnos nem tudok segíteni, mivel hasonló cipőben járok, csak nekem kevesebb a feleslegem. A szülők hozzáállása sem a legjobb. De te már elhatároztad magad! Ne az ellenérveket keresd, úgy könnyebb! :)

2014. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg a 90 napos diétát ! :)
2014. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel a szüleid,hogy a fogyás alapvetően étrendi kérdés! Olvasd el a Sárga kapszulát! [link]
2014. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Beleolvastam a sárga kapszulába, de arról szól, hogy hogyan szedj föl egy csomó izmot és legyél kigyúrt állat... De én nem akarok még több kg-t magamra ölteni, egyetlen egy dolgot akarok: lefogyni. Nem érdekel, hogyan, de az nem fogyókúra, hogy elkezdek testépíteni, mert abból úgyse látszana sose az izom a nagy zsírtömeg mögött.
2014. máj. 29. 17:07
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Talán ha vennéd a fáradtságot és végigolvasnád...
2014. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Inkább ezt tölsd le és olvasd el.
2014. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

Bocs a link.

2014. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen ez is jó,sőt qurva jó!
2014. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A sárga kapszula nem csak a testépítésről szól. Minden benne van, amit a diétákról tudni kell.
2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kezdj el magadnak ételt venni. Ne érdekeljen, mit mond anyukád/apukád, egyszerűen ne egyél abból, amit eléd raknak, hanem vegyél zöldségeket és üss össze helyette egy salátát! Otthon kezdj el tornázni, akár videókkal (figyelj, hogy különösen kövér nőkre vonatkozót keress, mert a sima megterhelheti az ízületeidet) vagy csak próblj meg először 10 felülést és naponta növeld 5-tel.
2014. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!