Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki és...

Hány kilónak nézek ki és mennyit kell még fogyjak? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


165 centi magas vagyok, majdnem 20 kilót fogytam már, szépen lassan, egészséges étrenddel és sok sporttal. Sokan mondják, hogy milyen vékony lettem, de én magamat még mindig daginak látom. Úgy érzem, nem helyes a testképem, ezért szeretnék véleményeket hallani külső szemmel, olyanoktól, akik nem ismernek.


2014. jún. 1. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
még van honnan fogyni pár kilót + a bőrödön kell javítani, nagyon narancsos + izom még bőven rád fér...a melltartót meg dobd ki, borzasztóan áll!
2014. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Kb 55 kilónak nézel ki, csinos vagy, gratula! Nem kell többet fogyj. De az a melltartó baromi ronda :)
2014. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Ne fogyj többet, inkább csak szálkásíts egy kicsit.

Bocsi, de a fehérneműd nagyon gáz!

2014. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szabad név? válasza:
Kb.62kg körül nézel ki a fotókon. Szerintem comb, popsi, csípő részről fogyhatsz még egy kicsit, de ne vidd túlzásba. Nagyon ügyes vagy az eddigi fogyást illetően, a melltartót tényleg kidobhatod.
2014. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha nem a melltartóm lenne a téma :P Lehet, hogy nem szexi, de ez az egyetlen modell, ami megtartja a 70F-es melleimet pánt nélkül.
2014. jún. 1. 13:53
 6/14 anonim ***** válasza:
70F melleid vannak? Az igen...akkor ne fogyj többet,rosszul fog kinézni az összhatás.Viszont sportolj tovább..fogynod nem kell szerintem(csaj vagyok,és szerintem pont ilyen a nőies testalkat)..csak pár kiló izmot felszedhetnél..nagy mellhez jól illene egy kerek formás/izmosabbnak tűnő fenék..így meg szinte lapos.Egy kis feszesítés ,és tökéletes .:)Nem tudom hány kiló vagy,lényegtelen is,mert csinos vagy:) Grat. a 20kiló mínuszhoz :)
2014. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyáshoz!:)


Szerintem olyan 60 kg. körül lehetsz. Fogynod nem nagyon kell már, inkább szerintem is feszesíts.

2014. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Már beleférsz a normál kategóriába, ügyes vagy!


Folytasd így, eddz ügyesen és bomba jó alakod lesz :)

2014. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is 165 centi vagyok, jelenleg 58 kiló, de jóval vékonyabb (főleg csípőtájékon) és a melleim ráadásul csak 75B-sek. Így (ha nem bántalak meg) azt mondom, hogy 70 kiló lehetsz.
2014. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy tűnik, ti is hasonlóan gondolkodtok, mint én, hogy van még mit leadni/formálni/faragni. Hogy felfedjem a fátylat: jelenleg 61 kiló vagyok, valahol 55 és 70 között. Van még mit dolgozni, nem hagyom abba, csak azért, mert egyesek azt mondják.
2014. jún. 1. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!