Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki és...

Hány kilónak nézek ki és mennyit kell még fogyjak? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


165 centi magas vagyok, majdnem 20 kilót fogytam már, szépen lassan, egészséges étrenddel és sok sporttal. Sokan mondják, hogy milyen vékony lettem, de én magamat még mindig daginak látom. Úgy érzem, nem helyes a testképem, ezért szeretnék véleményeket hallani külső szemmel, olyanoktól, akik nem ismernek.


2014. jún. 1. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem nézel ki 70 kg-nak, ha nem tudnám, mennyi vagy, 57-60 kg között tippeltelek volna. Szerintem nem fogynod kell már, hanem sportolni. Gratulálok a fogyáshoz!
2014. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:

A melltartódat túlragozták ezért nem teszem szóvá :P

Nyilván erőteljesen "csípős" a testalkatod. De nagyon zsíros vagy még így is... 3-4 kiló fogyás, plusz igencsak sok sport, mozgás, ami rád férne...

2014. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még kb 5 kilót leadhatnál és sportolj, én kb 65 kilónak tippeltelek volna.

nem akarom a melltartó témát ragozni, de biztos, hogy F kosár kell neked? Olyan, mintha baromi nagy lenne rád ez a melltartó és nagyon lenn is hordod.

2014. jún. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 65 kiló körül lehetsz. Ami a probléma hogy 0 izom, és rengeteg felesleg van rajtad. Ilyen magassághoz, egy 10est le kéne adni és sok izmot felszedni. A melled pedig semmi esetre sem F-es méretű, legfeljebb C-s :)
2014. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!