Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 3-4 kilót?...

Hogyan fogyhatnék 3-4 kilót? Leginkább comb-fenék-hasról kéne.

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, de vékony sem. Szeretnék szeptemberre leadni 3-4 kilót. Járok heti 2x úszni, nem eszek sokat, de azért szoktam édességeket enni. Azokat teljesen hanyagolnom kéne?

Nyáron nem sokat leszek otthon, ezért nem fogok tudni sportolni rendszeresen, de valamilyen ,,fogyasztó sportot" tud valaki ajánlani?

Ételek terén, pedig hallottam valamilyen gyümölcsdiétákról vagy nem tudom. Ha tudtok olyat pls linkeljétek! :) köszii



2014. jún. 1. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és futni sajnos nem tudok a térdem miatt.
2014. jún. 1. 18:31
 2/3 Eny82 válasza:

Ha sportolni szeretnél, akkor én a Kettlebellt ajánlom. Ha rossz a térded, az azt is helyre rakja. Komolyan, mindenkinek ajánlom. "Diétának" pedig én csak is a paleolit táplálkozást javaslom. A lisztet cseréld ki rizslisztre, gyümölcslisztre, zabpehelylisztre, lenmagpehelylisztre stb. A kenyeret hanyagold. A cukrot pedig cseréld ki xilitre (nyírfacukor). Ha áttérsz a paleolitra, nem csak fogysz, anélkül, hogy éheztetnéd magad, vagy nwm ízlene az étel, de biztos, hogy tovabb is fogsz élni, ráadásul egészségesen:)

Egy 14 éves tanácsa. .. de attol meg jó! :)

2014. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!