Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kilót fogyni 3 nap alatt...

3 kilót fogyni 3 nap alatt nagyon sok?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja kezdtem fogyózni (nos ez így nem is igaz, mivel különösebben nem figyelek oda, hogy mit eszek, nem sportolok többet, mint általában, csak idő és pénz hiánya miatt csak napi 2x eszek). Eleinte nem sokat fogytam, 74.5 kilóról indultam, kb. 3 hét múlva lettem 70.5 kg. Aztán 3 nap múlva (most) 67.6 kg-ot mutat a mérleg.

Én örülök neki, csak kicsit megijedtem ettől a hirtelen 3 kiló mínusztól. A közérzetem jó, jól érzem magam, nincsen semmi bajom. Mire a 2. evéshez jutok, már kellően éhes vagyok, de napközben jól vagyok, nem vagyok éhes, sokat iszok. Anorexiás nem vagyok, és nem is leszk, imádok enni.

Nem kaphattam el valami betegséget, aminek következtében csökkent hirtelen ennyit a súlyom?



2014. jún. 7. 12:00
 1/3 anonim válasza:
vagy a merleged elromlott :)
2014. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem 1 kg súllyal :)
2014. jún. 7. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy hirtelen vagy a víz megy ki belőled, vagy vmi, de nem meglepő.
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!