Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaloriaminusz mit jelent?...

Kaloriaminusz mit jelent? Koplalassal is jól lehet elérni? Aki ebben van az fogy?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kalória deficitre gondolsz?

Az azt jelenti, hogy több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel.

El lehet érni koplalással, de érdemes? Nem a levegőbe beszélek, én is csináltam, nem is egyszer.

Lefogytam egyszer 51 kg-ra koplalással, de az stressz miatti nem evés miatt volt. Mikor megnyugodtam és elkezdtem enni, szinte azonnal 66 kg lettem. Az éven is próbáltam nem enni, most már önszántamból, de pár napnál tovább nem bírtam.

Többet nem, kösz. Nem éri meg, hogy kikészítsem magam a koplalással. Lehet vele fogyni, de milyen leszel utána? Egy gyenge ember, aki elveszítette az izmait, de a zsír rajta maradt. Hajam hullott, marok számra, le is kellett szinte tüsire vágatni, bőröm elsápadt, pattanásos lettem, a körmöm nem nőtt, csak tört. Nem kívánok senkinek.

2014. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!