Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,1 hónap alatt...

Tarnori kérdése:

Mit gondoltok,1 hónap alatt kb. hány kilót tudnék lefogyni? (L/21 - 166cm/97kg)

Figyelt kérdés
Nem eszek szénhidrátot, abbahagytam a kenyeret, kiflit. Reggelire salátát eszem, joghurtosat, zöldségekkel, esetleg egy kis csirkemellsonkával. Ebédre rendesen, amit szoktunk itthon, aztán délután 6 előtt csak gyümölcsöt vagy joghurtot, vacsora helyett pedig egy fél órás tornát szoktam elvégezni, ami főként felülésből, fekvőtámaszból, guggolásból, lábemelgetésekből áll.

2014. jún. 10. 12:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és lehetőleg a rosszindulatú emberek kíméljenek meg a kommentjeiktől. Szeretnék fogyni, szeretnék elkezdeni törődni magammal, erről szól az egész. Sajnos már sokszor a séta is megizzaszt, futni, stb. azért nem járok, mert nem tudok. Szeretnék egy 15-20 kilót lefogyni, és csak utána járni futni, esetleg kondiba járni, kipróbálni sportokat.
2014. jún. 10. 12:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordíts meg az étrendet.

Reggelire egyél gyümölcsöt és vacsorára salátát. A gyümölcsöket célszerű délelőtt fogyasztani, elég sok bennük a cukor.

A tornád sem a legjobb, elsősorban aerob típusú edzéseket kellene végezned, és csak utána az erősítés.

Fogyni sokat fogsz, hisz nagy súlyról indulsz, azt senki nem tudja megmondani mennyit. Zsírból maximum 4 kg-ot (heti 1kg), de biztosan lesz vízvesztés és izomvesztésed is.

2014. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem eszek szénhidrátot, abbahagytam a kenyeret, kiflit.... Ebédre rendesen, amit szoktunk itthon

És mit szoktatok otthon? Bocsi, de nem nagyon hiszem, hogy minden nap szénhidrátmentesen főztök. Nincs se krumpli, se rizs, se tészta, se tarhonya, se kukorica, se bab, se borsó?

2014. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szia. Nekem a párom fogyott le, jó másfél év alatt 17 kilót úgy, hogy közben bomba alakja lett. A következő "receptet" követte. 17 óra után nem evett semmit amiben szénhidrát van, pl kenyeret, semmi édességet. Gyümölcs, zöldség módjával. Ezen kívül elkezdett kocogni a városligetben. Az első héten két! percet tudott kocogni egyhuzamban utána sétált. Aztán a két percből négy lett és így tovább, most jelenleg 8km nél tart. Havi 2-4 kilónál többet nem egészséges fogyni, nagy kitartás kell hozzá, de nagyon nagyon megéri. Ráadásul ha rendszeresen mozogsz, akkor egy kicsit többet is ehetsz. Sok sikert hozzá, és láss neki még ma. Üdv. Józsi
2014. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hetente maximum 1 kg fogyás az egészséges, de te ezt ilyen életmóddal nem igazán fogod elérni. Túl kevés étkezésed van, kb. 5-6 alkalommal kellene enni kisebb adagokat a normális anyagcseréhez. Az este 6 után nem evős baromságot meg sürgősen felejtsd el, hacsak nem este 8-kor fekszel le aludni. Vacsorára célszerű könnyű ételt enni, de hogy este 6-tól egészen reggelig éhezteted a szervezetedet, az a világ legnagyobb marhasága. Alvás előtt kb. 2 órával egyél utoljára. Arról pedig nem írtál, hogy állsz a folyadékkal. Napi 2 liter víz (nem szénsavas) megvan? Ilyen melegben lehet 3-4 is.
2014. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Tehát. Ahogy írtam, ebédre azt eszem, amit eddig is, ha tészta van, akkor tészta, ha krumpli akkor krumpli. Nem nagyon tehetem meg, hogy válogatok, mert rendeljük a kaját, meg van rendelve mindig előre egy hétre, ilyen menüs megoldás, főzni meg nincs lehetőségem. És egyébként de, olyan 8-9 óra körül szoktam lefeküdni aludni :) Aerob mozgás alatt mit értesz?
2014. jún. 10. 14:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam már futni, de egyszerűen nem megy. 10 méternél lüktet a fejem, a vérnyomásom az egekben, senki nem ajánlotta a futást, csak miután fogytam min. 15 kilót. Sétálni sem tudok, mert családi okok miatt ritkán mehetek el itthonról. Tehát mindenképp olyan mozgás kellene, amit itthon is el tudok végezni. És folyadék: jó sokat iszok, azzal nincs gond. Napi 2-3 liter simán megvan. :)
2014. jún. 10. 14:14
 8/14 anonim ***** válasza:

ne ebben az 1 hónapban gondolkodj

nyilván a nyár meg a strand miatt ez most a fókusz, de itt már sokat nem tehetsz, tűzz ki reálisabb célt, legyen az a jövő nyár

havonta ne fogyj sokat, a jó fogyás lassú de tartós és az életviteled változása okozza, nem valami speckó 2 hetes diéta

menni fog, egyszerűbb mint gondolnád

2014. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomásra igyál zöldteát.
2014. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudok ajanlani egy "csodadietat". Irj privatban, es megbeszeljuk. Lenyege a zsirkozpontu taplalkozas. Szerintem 10kg siman lemenne vele.
2014. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!