Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,1 hónap alatt...

Tarnori kérdése:

Mit gondoltok,1 hónap alatt kb. hány kilót tudnék lefogyni? (L/21 - 166cm/97kg)

Figyelt kérdés
Nem eszek szénhidrátot, abbahagytam a kenyeret, kiflit. Reggelire salátát eszem, joghurtosat, zöldségekkel, esetleg egy kis csirkemellsonkával. Ebédre rendesen, amit szoktunk itthon, aztán délután 6 előtt csak gyümölcsöt vagy joghurtot, vacsora helyett pedig egy fél órás tornát szoktam elvégezni, ami főként felülésből, fekvőtámaszból, guggolásból, lábemelgetésekből áll.

2014. jún. 10. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csodadiéta..baromság, inkább fogadd meg azt, amit a többiek mondtak. Gyümölcsöt tényleg inkább reggelire javaslom, vacsira mehet a zöldség, tojás és társai.

A lábemelgetés helyett én is valami más tornát javasolnék, ez ekkora súlynál nem sokat ér:s

Azzal nincs feltétlen gond, hogy az ebéded maradt, bár próbáld meg az egészségesebb kajákat rendelni és csökkentsd az adagot..Én is úgy fogytam le 24 kg-t, hogy ebédre azt ettem kb, amit előtte, csak nem ettem hozzá kenyeret és kisebb adagokat ettem.

2014. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél szobabiciklit!Én tekertem vele minden nap fél órát és lement 30 kg!
2014. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A kondi a LEGJOBB megoldás!Én is túlsúlyos vagyok!Mondták hogy nem annyira jó nekem a futás.Személyi edzőm volt aki mindent elmondott.Elmondta hogy a futni is futhatok csak be kell a tempót és az időt állítani amit elbírok.Az étrendemet is beállította.1 hónapig jártam sajnos a tanulmányaim miatt abba kellett hagynom de mindenképpen újra kezdem most hogy jön a nyár.Mellesleg hiányzik is hogy az energiám leadjam.És a változást nem egy ember mondta!Addig pedig a töltésen futok:D(bár az egyátalán nem olyan mint pl.egy konditeremben) Sok szerencsét!:)
2014. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es a csodadiéta idézőjelben volt. Tudod egyáltalán, hogy mit írtam neki üzenetben? Ha nem akkor ne pampogj és ne pontozgass le, mert a te válaszod a tipikus nesze semmi, fogd meg jól.
2014. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!