Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futástól a melleim is...

A futástól a melleim is fogyni fognak?

Figyelt kérdés

Szerencsére nagy mellű vagyok, és csak pár kilót kéne fogynom és erre úgy gondoltam a futás a legalkalmasabb. Azzal a ár kilóval együtt a melleimből is lefog menni?

( Kb 3-5 kilót kéne még fogynom.)



2014. jún. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő...nálam speciel eléggé lekicsinyültek az eleve nem egész nagy melleim... :/
2014. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Képet!
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesóm futott és egy év alatt nagyon látványos eredményt ér el, viszont ez a bikinifelsőjén is látszik. C-ről lement neki A-ra
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm,de én nem drasztikusan szeretnék fogyni, hanem csak pár kilót leadni.
2014. jún. 10. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4kilót fogytam,azelőtt is normál volt a súlyom,de a szervezetem hasznosította az utolsó zsírtartalékait,popsi+mell,D-ről Bkosár.
2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna a genetikád dönti el, hová tartalékolja a zsírt gyorsabban és nagyobb mennyiségben, és honnan válik meg tőle nehezebben/könnyebben. Szóval így előre lehetetlen besaccolni.

3-4 kilónál amúgy valószínűleg drasztikusan nem fog csökkenni a mellméreted.

2014. jún. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne kockáztass! A nagy melleknél egyszerűen nincs gyönyörűbb, inkább maradjon meg ez a 3-5 kiló plusz (ami lehet csak szerinted van rajtad), így biztosan sokkal vonzóbb vagy mint vékonyan, kis mellekkel.

24F

2014. jún. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!