Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 honap fogyokura utan 20-22...

5 honap fogyokura utan 20-22 kilotol szabadultam meg.92-rol indultam, most 70 korul mozgok. Neha felszedek 1-2 kilot, neha leadok. Probalom tartani a sulyom (15 eves vagyok)?

Figyelt kérdés
Tetszik ahogy mostmar kinezek, csak a hasammal es a mellemmel nem vagyok megelegedve.. Nem valami formas, meg van rajta zsir,borfelesleg, es tele van striakkal :/ . Mit tudnek azert tenni,hogy feszesebb legyen,kisebb,formasabb? Oke,hogy hasizom meg ilyenek.. de az csak alatta lesz,nem fog latszani..
2014. jún. 11. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
mondjuk még fogysz, lehetőleg rengeteg sporttal, itt a nyár, menj úszni, futni, kerékpározni
2014. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előre is! NAGYON GRATULÁLOK! Büszke vagyok rád így látatlanba is, kis emberke révén ilyen ügyesen ennyit fogyni ilyen rövid idő alatt. Köszönd meg a szüleidnek is, gondolom sok háttérmunka segítség volt mögötted.


5 hónap alatt lepergett rólad a felesleges háj!

A testeden még van háj, illetve a bőröd is most alkalmazkodik az új formádhoz, Ne ess pánikba.

Ha izmosodsz előbb utóbb előkerül minden. De már "zsírosabban" is tónusosabb leszel izommal mint nélküle. Lehet, hogy mire eléred a teljes célod 2015 júniusa lesz. De ne add fel.

Innentől jön majd a nehezebb rész. Mivel a kicsit a legnehezebb leadni!

És igen itt a nyár gyerünk minél több mozgás, minél több pörgés.

2014. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!