Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hova siettek ennyire?

Hova siettek ennyire?

Figyelt kérdés
Miért fontos az idő a fogyásnál? Miért ezt tartják sokan szem előtt? Komolyan, naponta 20 ilyen kérdés van, hogy "mennyi idő alatt érhetem el, hogy lefogyjak?" és akkor semmi adat nincs megadva, hány kiló, hány centi, mit csinálna, hogy eszik, de elvárja, hogy értelmesen válaszolj neki. Illetve, ha azt írjuk, hogy 1 év alatt éri el, akkor el sem kezdi? Nem mindegy az eredmény szempontjából, hogy fél év, vagy egy év a végeredmény elérése? Hova siet mindenki?
2014. jún. 21. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Mert a lusta es tudatlan emberek, akik a nepesseg kb 90%a, csak nyarra akar fitness modell alakot, de azt azonnal, es ne kelljen erte semmit csinalni.

Meg arra is lustak, hogy egyenek, igy inkabb koplalnak. Meg jon a sok hulye kifogas, hogy nincs penz rendesen enni, csak 350 ft-os hamburgerre, amibol 5 is keves, meg cigire, meg faj a kisujjam korme...


Dehat kinek mi a celja, ezert felesleges veluk veszekedni, ugysem ertik meg. Ok akik lapos, rancos hasat akarnak, logo mellel, szottyadt seggel. De AZONNAL. aztan szeptember 1-jetol jon a 2 kakaoscsiga reggelire...stb. Aztan ahogy 28 fok lesz, megint irnak ide, hogy eleg-e ha reggelire csak fel kakaoscsigat esznek, ha reggeliznek egyaltalan, es hat utan nem esznek, ha igen, akkor csak gyumolcsot, de kozben maratonokat futnak, es amugy is szamoljak a kaloriat es 1000 alatt van.


Aki meg segiteni akar azt ugysem hallgatjak meg, ir egy hasonlo ostoba ember, hogy o delutan 2 ora elteltevel nem eszik es igy fogyott 1 het alatt 20 kilot a 140-bol. Telen meg lesz 180, csak azzal nem dicsekszik. De ezeket a baromsagokat sokkal egyszerubb megfogadni, minthogy utana nezzenek par alapdolognak a temaval kapcsolatban.

2014. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Első! A könnyem kicsordult! Iszonyat jól megfogalmaztad! :-)
2014. jún. 21. 16:07
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

:) koszi!

bennem is megfogalmazodott mar szazszor a kerdesed, orulok, hogy te tetted fel eloszor, igy nekem csak valaszolni kellett ra :)

2014. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Adjatok egy zöld kezecskét az elsőnek, nagyon megérdemi az írása alapján és rá is fér a 47%-ára :DDDD
2014. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Senki felé nem lehetnek elvárásaid és senkit nem ítélhetsz el bármilyen kérdést is tesz fel. Döntesz, közölsz, kedvesen és a kérdezőre bízod hogy mit kezd az információval. Ha él vele úgy is jó ha nem akkor is jó. Mindenkinek megvan a szabad akarata és ezt tiszteletben kell tartani. A fentieket magamból kiindulva írtam nekem ez az álláspontom :)
2014. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez is egy álláspont. De mivel fogyatékos kretén (már csak abból kiindulva, hogy egy kérdést nem tud értelmesen megfogalmazni), ezért nem fogja érteni, hogy mit írsz le neki, hanem csak a saját hülyeségét fogja szajkózni továbbra is, meg majd azt csinálja, ami a legkényelmesebb, így fél év múlva jön vissza rinyálni, hogy "jaj nem ért semmit" :D
2014. jún. 21. 16:47
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Elso vagyok.

Ha ugyis azt csinal amit akar, akkor miert kerdez? Ha ugyis a konnydbb utat valasztja valaki, akkor miert var ertelmes valaszt? Sajnos az igazsag faj, es sajnos az igazsag az, hogy kell egy kis fegyelem a sikeres es tartos fogyashoz/ alakformalashoz. Bar ezt hivjak eletmodvaltasnak. Csak sokan azt hiszik ez egyenlo a koplalassal, es inkabb at sem gondoljak, hogy ezbaz eletmod mikyen hatassal van ra, meg a gyerekeire hosszutavon. En no vagyok, es biztos erre fogom nevelni a gyerekemet is, es mar magzati korban is ugy gondolom jobbat teszek neki azzal, hogy minden tapanyagot megadok mar most maganak is, meg kesobbiekben is. Raadasul o sem fog utalni nagyobb koraban, hogy csufoljak az iskolaban a gyerekek, hogy milyen kover, mert hamburgerrel meg csokival hallgatattam el.

De mindenkinek a sajat dontese milyen minosegu eletre vagyik.

2014. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ja, meg valami. Azert gondolom ezt az emberek 90%arol, mert a munkahelyemen is mindig neznek, hogy mit eszek. Es kerdezik, hogy miert koplalok, nem vagyok-e ehes, mert hogy annyi zoldseget eszek mint 16 nyul, es miert "fogyozok" mikor csinos vagyok...Mikor probalom nekik elmagyarazni, hogy igazabol az ok szervezetuk koplal, csak nem tudnak rola, akkor latom az arcukon, hogy full sotetseg van bent. En sosem vagyok ehes, sőt!! Ok meg azert ehesek allandoan, mert nem kapja meg a szervezetuk a megfelelo mennyisegu es minosegu tapanyagot. Vegulis csak nezopont kerdese mi az ehezes,.
2014. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kedves 47%-os vegetáriánus vagy? Ha nem, akkor milyen vonalon vezeted a táplálkozásodat?
2014. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok vegetarianus!!! Tavol all tolem, szerintem hulyeseg! Bocsi akit ezzel megsertek, de kell a feherje, kulonben annyira leepulnek az izmok, hogy egy poharat sem tudunk felemelni. Raadasul hiu is vagyok, igy szamit hogy nezek ki. Noi szemmel vonzobbak az izmos nok, mint a sima gebek. Sok olvasgatas alapjan terveztem az etrendem!
2014. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!