Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hova siettek ennyire?

Hova siettek ennyire?

Figyelt kérdés
Miért fontos az idő a fogyásnál? Miért ezt tartják sokan szem előtt? Komolyan, naponta 20 ilyen kérdés van, hogy "mennyi idő alatt érhetem el, hogy lefogyjak?" és akkor semmi adat nincs megadva, hány kiló, hány centi, mit csinálna, hogy eszik, de elvárja, hogy értelmesen válaszolj neki. Illetve, ha azt írjuk, hogy 1 év alatt éri el, akkor el sem kezdi? Nem mindegy az eredmény szempontjából, hogy fél év, vagy egy év a végeredmény elérése? Hova siet mindenki?
2014. jún. 21. 15:47
1 2
 11/18 moosenstein ***** válasza:

Kedves 47%-os, nagyon jol latod a dolgokat! Orulok, hogy terjed az epkezlab gondolkodasmod, csak sajnos az agyhalottakkal nem lehet mit kezdeni :( Ez biza tapasztalat.

Az en ismeretsegi koromben sem tudja senki elkepzelni az eletet kenyer, makaroni es krumpli nelkul. Hulyenek is neznek jo alaposan, ha elvetodok egy ebedre anyosekhoz s mondjuk a porkoltet savanyu uborkaval tolom, makaroni nelkul (valamit ennem mkell ha mar ott vagyok). Valtig allitjak, hogy megfogok betegedni ettol a nonszensz eletmodtol, csak eppenseggel azt nem veszik eszre, hogy ok a cukorbetegek olyan verkeppel hogy mikor meglattam szinte elajultam, nem en akinel minden rendben van.

2014. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a válaszokkal mindent visz! Az elejétől a végéig IGAZ! Köszönöm nektek! Bemásolom a gépembe és majd jövőre ha vki nyavalyog a környezetemben, akkor megmutatom neki. Ennyi.
2014. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mar ez lesz a nevem: 47%-os :)))


Ugye??? :D orulok, hogy egyre tobben vagyunk, nem csak en erzem magam hulyenek egy tarsasagban! Gondolom Rad is ugy neznek, mintha egy masik bolygorol jottel volna.


De en mar el sem probalom magyarazni nekik. De falra tudok maszni, mikor kerdezik, hogy te "fogyozol"? A hideg raz ettol a szotol is. Nem, nem fogyozok, csak a csirkemell, hal melle nem tesztat meg kenyeret eszek, hanem zoldsegeket valamilyen formaban. Meg evek ota nem ittam semmilyen cukros, szinezett lottyot. Es nem ertik :) Raadasul azt latjak, hogy hozzajuk kepest egesz nap eszek. Ok meg jo ha ebedelnek. Meg jo, hogy imadok enni :)))

Mindig kerdezik, hogy miert taplalkozok igy..mire en visszakerdezek: ti miert nem? Es akkor jon a sok szar kifogas jobb esetben. Mert amugy csak pislognak.


Mindenki faradt munka utan, de az teny, hogy en szerintem kevesbe. Raadasul nem vagyok idegbeteg, nem hullik a hajam, szebb a borom, kiegyensulyozottabb vagyok. Valoban egyszerubb lenne delutan levetni magam a tv ele egy zacsko chipsel, masnap delben meg atugrani a fornettibe. De nem akarok atlagos ember lenni. Meg fozni is szeretek.

Sajnalom azokat az embereket akik beerik azzal ami van, es nem torekednek minosegibb eletre.


Meg mikor kerdezik nekem mi a "drogom", mikor nem dohanyzok, nem kavezok, nem iszok alkoholt. Nekem az, ha megdicsernek ;)

2014. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igen az emberek csodabogárként néznek kicsit az olyanokra, akik más nézeteket vallanak mint ők. Engem már megszoktak és elismernek. :)
2014. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 moosenstein ***** válasza:

Bocsi a 47%-ozasert XD csak azert biggyesztettem oda, hogy tud, neked szol.

Ha igy bele gondolok, en is egesznap kajolnok, csak mast. Chips meg fornetti helyett paradicsomra, turora meg tepertore jarok ra :)

2014. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor szerencses vagy, ha teged elfogadtak, es elismernek, engem meg nem sikerult. Bar gyanitom azert is, mert no vagyok, es el sem tudjak kepzelni, hogy nem atlagos gebe vagyok a ruha alatt. A ferfiaknal elfogadottabb. Vagy te is no vagy?


Utolso! Jaj ugyan mar, semmi baj, jot mosolyogtam rajta :)

Hajra nekunk, csak igy tovabb. Akinek nem tetszik, az igy jart. Mi sem piszkajuk, bantjuk allandoan a tulsulyosokat..pedig az jogos is lenne..

2014. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SargaRigo válasza:

Kedves "47%-os"! :)


Most már akkor én is megkérdezem, konkrétan hogyan állítod össze az étrended?

2014. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na 47%/-os :D Mostanra felmentél 70+-ra hogy rámutattam a (gondolom helyes, de pont emiatt sértő hozzászólásaid miatt) kis százalékértékedre.


Tarts ki, én is csak egy átlagember vagyok, nemsoká megyek és befűszerezem azt az öt kg csirkemellet és bezacskózom olyan 40dkg-onként :D

2014. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!