Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm és 95kg vagyok. Tudom...

165cm és 95kg vagyok. Tudom hogy sok ezért próbálok fogyókúrázni. Szerintetek ha heti 5x edzem (aerobic) és próbálok odafigyelni az ételre akkor sikerülhet a fogyás és heti/havi kb. mennyi? 15/l

Figyelt kérdés

nem eszem cukrosat se olyat ami fehérlisztből van bár még üditőt iszok de csak azt amire az van rá irva hogy édesítőszerrel)

reggelire álltalában 2 szelet barnakenyeret eszek kevés vajjal és 1 szelet felvágottal

tízoraira egy almát vagy ami van itthon gyümölcs vagy valami cerbona müzlit

ebédre amit anya főz (kérem hogy félig meddig diétásat fözzön)

uzsonnára semmmit azt álltalába kihagyom mert akkor vagyok edzésen:)

vacsorázni pedig edzés után szoktam corn flakes müzlit tejjel meg édesítővel :)


2014. jún. 28. 21:02
 1/9 anonim válasza:
Nehezen de azért edz rendesen sokat 1 nap és talán még menni fog sok sikert 4!!
2014. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy ez a legalább 35 kg súlyfelesleg milyen edzés mellett csökkenhet a leírt minimál étrend mellett. Feltehetőleg jóval több még most is a bevitel a leírtnál. Feltehetően nagyon kevés a növényi rost bevitel és az "edzés" intenzitását valószínűleg növelni kellene.
2014. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hidd el az edesitoszeres uditovel nem mesz sokra, nem egy tudomanyos ujsagban olvastam azt, hogy karosabb mint a cukros udito. A corn flakes nem a legjobb,na meg a muzli se. Tele vannak tartositoval, cukorral. Az uditot csereld le vizre, a muzlit almara, bananra. Vacsorara pedig egyel salatat, egy natur joghurtot. Mivel sokat kell fogynod az lenne a legjobb, ha modod van ra, hogy keress fel egy szakembert, hogy dolgozzon ki egy etrendet csakis neked.
2014. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugy allitsd be a kajat, hogy heti 1 kilonal ne menjen le tobb!


Nem uszod meg a szamolast, szamold napi hany gramm feherje es szenhidrat megy be, eloszor allapits meg egy szamot (hasamra utok, napi 150g feherje, 300g ch) es ha nem jon ossze a heti 1 kilo fogyas, csokkents 50g-ot a ch-n.


Amugy igy is sok szemetet eszel. Cerbona muzli? Corn flakes muzli tejjel? Udito? Edesito? WTF?


Zoldseg, hus, tojas, sajt, ez legyen a fo kaja. Meg igyal vizet, felejtsd el az uditot.

2014. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a kajád, és még ha jó is lenne, kalóriaszámolás nélkül nem valószínű, hogy be tudod lőni, mennyit is kéne enned. Az aerobic okés, de a fogyókúra zömmel az étrenden múlik. Sorolom, amit nem kéne...

- A barnakenyér az színezett fehérkenyér. Ha teheted, hagyj el minden kenyérfélét (mértékkel esetleg TK kenyér / TK rozskenyér, ha elsőre nem megy elhagyni, az a majdnem fekete, morzsolódós, szemcsés, rostgazdag fajta)

- Semmilyen üdítő nem kell. Igyál teát édesítővel, vagy limonádét édesítővel (stevia lehetőleg, ne szacharin és hasonló szörnyűségek).

- A vaj sem a legjobb, viszont a húst (ha jó minőségű felvágott, szójamentes, adalékanyagmentes) növeld.

- egy cerbona müzli kb. egy csoki szintjén van, ugyanúgy cukros cucc. A gyümölcs oké, de az is szénhidrát, szóval ne ess túlzásba.

- anya félig-meddig diétás főztjét nem tudjuk, kérd meg, hogy sok fehér husit/halat főzzön (grillezve pl) sok-sok párolt zöldséggel, ezt be tudod osztani hogy naponta többször is ehess belőle.

- corn flakes = gyorsan szívódó szénhidrát, alapból nem kéne, este meg pláne nem, megy rögtön a szírtartalékodba. A tej sem épp fogyókúrás cucc (a boci sem fogy a tejtől, hanem pont, hogy hízik).


Amit kéne: tojás, fehér húsok, halak, mindenféle zöldségek, megfelelő folyadékbevitel 8sok víz), ezekre alapozd a diétád gerincét, ha a szüleid segítenének beruházni egy jó minőségú proteinporra (nem ilyen drogériás, hanem sportboltos, van nulla szénhidrátos is), azt vízzel turmixként nassolnivalóként fogyaszthatod, főleg edzés után jól fog jönni.


Mértékkel belefér a zabpehely - az még olcsó is és rengetegféle kását lehet belőle hamar összedobni (nem tejjel!), a TK kenyér, a barnarizs, a gyümölcsök, de ezek inkább kiegészítők legyenek.


Otthonra ajánlott egy konyhamérleg beszerzése, kalóriákat csak úgy tudsz vezetni, ha grammra leméred a kajáid alapanyagát.

2014. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

minden sebből vérzik a tervezet.

az aerobic.

nulla edzés múlttal kitennéd magad egy fokozat nélküli,ugrálós,ízületeket túlterhelő edzéstípusnak,rögtön heti 5x.

az edzéshez mentálisan hozzá kell szokni,ezért kell az edzésszámot és az edzésidőt is fokozatosan emelni,ezért fogod feladni,mert sokk lesz.

ekkora darabként amúgy ne ugrálj.

szerezz egy szobabiciklit és azt tekerd napi 50-60 percet.


a kaja

fordítani kell az arányokon mindenképp,pl a reggeli.

ne a felvágotton spórólj,a fehérje a lényeg.

3 tojás,10-20 deka sonka,paradicsom paprika.

fehérje és zöldség,ebből épül fel az emberi kaja.

az esti menüd kb öngyilkosság.

cukor,müzli,tej,óriási inzulinszint oda az egész napi meló.


a vicces

"kérem,hogy anyukám diétásan főzzön":)))

egy olyan embert kérsz diétás menü elkészítésére,aki vágó sertéssé hizlalt,csajszi?

fingja nincsen szegény asszonynak,hogy mi az egészséges,ha ezt tette veled.

2014. jún. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan noveltem az edzest elsonek het 2x majd 3,4,5 kb masfel honapja kezdtem el. Koszonom annak aki leirta mit csinalok rosszul es mit kene meg csinaljak. :)
2014. jún. 29. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos az hogy elfogadd: innentol kezdve maskepp elsz, maskepp kajalsz, mert ahogy eddig csinaltad ide vezetett, azaz nem mukodik. Ami most megy az nem egy rovid tavu akcio, hanem teljes eletmodvaltas.


Meg az is fontos, hogy ne akarj gyors eredmenyt. Ezt az allapotot evek alatt erted el, megvaltoztatni nem tudod hetek alatt. Ha kitarto vagy akkor 1-2 ev alatt teljesen mas ember lehet beloled. 17 eves korodra siman bombano leszel. Es ez csak rajtad mulik, senki mason.

2014. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
27%
Ez a sport nem fog segíteni. Inkább valami intenzív kéne neked. Kosarazz . E mellett meg fuss 6-7 km -t. Naponta egyél 3szor abból egyszeri étkezés gyümölcs legyen. Csinálj guggolásokat és felüléseket is. És nem olyan rengeteg ez a mozgás :) és is 13 éves lány vagyok és én már régóta ezt csinálom. Meg lehet ezt szokni.hajrá :)
2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!