Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami olyan nassolni...

Van valami olyan nassolni való, ami nem hizlal tulságosan?

Figyelt kérdés

Tehát, ami jobb mintha chipset, meg csokis kekszet, meg csokit ennék :)

Van ilyen? Én azt halottam, hogy a bake rolls alig hizlal...

Esetleg puffasztott rizs/buza ?



2014. jún. 29. 08:54
1 2
 1/12 anonim válasza:

Pattogatott kukorica. A lehető legjobb, ha sima magként veszed, és kukoricapattogtatóval kipattogtatod. Ha ezt nem engedheted meg magadnak, vehetsz végül is Mogyi gyártmányt, de az nem egészséges (ízfokozók, vaj, cukor, só stb van benne) + a mikró is káros.

De ha csak az a lényeg hogy hizlal vagy nem, akkor egyél alacsony kalóriás Norbi szeletkét.

2014. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pattogtatott kukorica mikróba nem jó?
2014. jún. 29. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Alma, dinnye... imádom. :)

Amúgy én szoktam (nem sok) Mogyi mogyorót is enni. Igaz, hogy azért van benne kalória, de mértékkel lehet, és egészséges is. Az olajos magvak jót tesznek. De sokat nem lehet belőle enni (nekem legalábbis), nemcsak a kalóriák miatt, hanem azért is, mert nagy mennyiségtől pattanásos leszek.

2014. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

1. vagyok. Hát... jó mikróban is, elvégre úgysem gyakran ennéd. A magvak is hasznosak, kellenek is, jól helyettesítik a csokit! Én mondjuk nem leszek tőlük pattanásos, de ez is egyénfüggő. Én puffadok tőle :/

Tehát ehetsz magokat is, csak sok bennük a kalória, mivel OLAJOS MAGVAK. De kitartok a mottó mellett:

Nem kell kalóriát számolnod, ha az ételednek nincs címkéje!

2014. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És a puffasztott rizs/buza?


Egyébként reggelire szivesen ennék zabot, csak nem tudom, mivel vagy hogy készitsem el, amivel nem kell sok időt eltölteni

2014. jún. 29. 09:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Zabkása: 30g zabpehely, felöntöd annyi vízzel, hogy ellepje, édesítőt raksz bele + én szoktam még egy-másfél deci tejet rakni bele. Ezt összekevered és beteszed a mikróba (magasabb falú tányérba) kb 2,5-3 percre (nézzed közben, mert kifut..) kiveszed, hagyod hűlni pár percet és eheted. Rakhatsz még bele gyümölcsöket, kókuszreszeléket, magokat, joghurtot, stb.
2014. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennél gyorsabb zabos recept nincs :) szerintem nasinak belefér néha puff rizs/abonett... Ezekből is lehet ízesítettet kapni, pl pufirizsből a sparban van 300ft-ert olyan, ami cheddar sajtos, hagymas-tejfölös. Én ezeket szoktam néha, 1db-ban kb 50kcal van.
2014. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Milyen édesitöszert rakhatok bele?


Egyébként halottam, hogy almával is meglehet csinálni reszelve, almát szabad enni? :D

2014. jún. 29. 10:59
 9/12 anonim válasza:

[link]



Nekem ilyenem van és ezzel szoktam fagyit készíteni. Összeturmixolok (vagy botmixer) 1 tálka málnát és 1 natúr joghurtot. Ez a massza mind a hat formára elegendő. Egy éjszakára berakom a fagyaztóba és másnapra kész a jégkrém.

2014. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az alma is nagyon jó, bár én attól csak éhesebb leszek. Igazából bármilyen gyümölcs jó! (ha nagyon félsz a cukortól akkor a banánt és a szőlőt hanyagold, de én pl raklap számra eszem a banánt mint nasi, és nem vagyok kövér :))
2014. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!