Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a módszerrel...

Szerintetek ezzel a módszerrel letudok fogyni 7 hét alatt 6 kg-t?

Figyelt kérdés
Reggeli-vacsora fehérjepor vízzel ( Muscletech ) vagy esetleg tojás , tizórai-uzsonna valamilyen gyümölcs, de leginkább grapefruit, zöld alma , ebédre csirke vagy sonka meg zöldség plusz a szokásos napi 2 liter víz. 6 után nem ennék és minden este sport ( 6-7 km futás ). Aug közepére muszáj lenne jó formába hozni magam és mivel diéta nincs sport és visszafogott étrend nélkül ezért gondoltam, hogy ez talán jó lenne?
2014. jún. 29. 14:53
 1/4 Gyúrós Gizi ***** válasza:

Hány centi és mennyi kiló vagy?

Reggelire zab+fehérje mehetne, mert a szervezetednek szüksége van szénhidrátra is, ezzel beindulna az anyagcseréd. Tízóraira tojás (csak a fehérje) jó sok zöldséggel. Ebédre barna/basmati rizs, a csirke meg a zöldség oké. Uzsonnára hal (sós lében vagy olivaolajban pl. Rio Mare) zöldséggel. Este meg lehet enni, ez hatalmas téveszme. Ilyenkor mehet a túró proteinnel vagy fahéjjal, cukrozatlan kakaóporral.

A 2 liter víz kevés, legalább 3-4 kellene.

2014. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
170 cm 74 kg vagyok, 64 voltam, de nagyon nem figyeltem oda, hogy mit eszek és milyen mértékben , így pillanatok alatt felszaladt egy 10 es :-/
2014. jún. 29. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
A zab-ból mennyit kellen enni? A vízből is megoldható a 3-4 liter :)
2014. jún. 29. 15:11
 4/4 Gyúrós Gizi ***** válasza:
3-4 deka.
2014. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!