Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Imádok enni. Nem is értem...

Imádok enni. Nem is értem hogy miért. De így van! 17 éves vagyok, lány és 107 kg. Valami tippet hogy mit lehetne csinálni hogy leküzdjem?

Figyelt kérdés
A társasági életem tényleg nem a fellegekben van és tudom hogy ez is közrejátszik de nem lehet csak ez a baj.. mert mikor úgymond mindennap barátnőztem, csavarogtam vagy buliztam akkor is ugyanígy ettem.. szóval én nem értem.
2014. júl. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Önuralom és mozgás meg helyes táplálkozás, de elsősorban akaraterő.
2014. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok, és fiú, és majdnem feleannyi kg, mint te.

Egyébként én meg pont a ló másik oldalán vagyok - vékony vagyok :D

2014. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17 éves lány vagyok, szintén imádok enni, és bármit megadnék,ha végre látszódna is rajtam.

Inkább többször egyél kevesebbet, egészséges dolgokat, és mozogj rendszeresen. Menj medencébe, a vízben mozgás hatásos, még ha nem úszol, hanem csak járkálsz, akkor is. Biciklizz, lovagolj. A szervezeteddel minden rendben van? Mármint a gyomroddal, a veséddel, májaddal?

2014. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Örömforrás, boldogság, valamit pótolsz vele.

Kezdj el rendszeresen mozogni, az ugyanolyan örömet ad, mint az evés, csak mellette hasznos is.

2014. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Laktózérzékeny vagyok ami azt jelenti hogy a tejes dolgokat kerülnöm kell.. mert felborul a normál emésztésem. másról nem tudok.. Köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 5. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél reggelit ebédet nagyo kicsit vacsira semit de ha nagyon éhes vagy egyél pl müzli szeletet DE egyet na ja 3x igyál kávét pl 3 in 1 az finom és jol laksz tôle ha fogyni akarsz akkor nyirj füvet vagy fûrészelj fát és mi elôtt ki találnád hogy most viccelsz vagy te hülye vagy feliratot le adtam 1 hét alatt 4 kg :) 71 rôl indultam és most 67 vagyok még 7 kg le akarok adni és használ a modszer össze szükült a hasam és nem gondolok az ételre mert akkor bármit megtudtam enni de mostmár nem és igy jo probáld meg ja és én nem sportoltam csak szolok csak meg csináltam amit le irtam :D
2014. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koplalással nem lehet fogyni. Az instant kávétól meg nem lehet jóllakni...
2014. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elsósorban ne a gép előtt ülj hanem szaladj el a város végére ott lérdezz embereket . na jo kicsit komolyabban probalj meg napi mozgast behozni pl este elmész nagy sétákra ugy hh nem kell megszakadni de temposan csinálj és sokat erobikozz forogj mozgasd a csipőd . napi edzéstervek nöknek irdbe és leskelödj menni fog a fogyás !
2014. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!