Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni. Ami a...

Szeretnék lefogyni. Ami a legjobban bosszant a hasam és az úszógumim. Hogyan edzek rá, és hogyan táplálkozzak helyesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés. Nem is csak a hasam a gond: lábak, combok főleg és a has. Olvastam sok helyen, itt is rengeteg diétát, rengeteg sportolási lehetőséget, de gondoltam felteszek személyesen én is egy kérdést. Nincs lehetőségem konditerembe mászkálni és nem is akarnék. Főleg az érdekel, hogy a zsírpárnákat hogyan tüntessem el? Olvastam, hogy ha "gyúrok" is a hasamra, attól nem tűnik el a háj, csak alatta építkezik az izom. Olvastam valamit a hullahopp karikáról is, hogy az segít a hasról kifejezetten a zsírpárnát eltüntetni. Igaz ez? Személyes tapasztalat sokat segítene. Az étkezést illetően pedig, tudom, hogy kevés szénhidrát és így tovább. De nekem konkrét élelmiszer kéne, hogy miből és mennyit szabad, mert nagyon nem értek ehhez. Mert csak az utóbbi egy évben szaladt el velem a ló. Mellesleg 15/L. És tudom, hogy a szervezetem fejlődésben van. Én nem diétának nevezném, amit szeretnék, csupán egészséges táplálkozásnak. Nem szeretnék koplalni. Előre is köszönöm a válaszokat a litániámra!

2014. júl. 4. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2014. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél reggelit ebédet nagyo kicsit vacsira semit de ha nagyon éhes vagy egyél pl müzli szeletet DE egyet na ja 3x igyál kávét pl 3 in 1 az finom és jol laksz tôle ha fogyni akarsz akkor nyirj füvet vagy fûrészelj fát és mi elôtt ki találnád hogy most viccelsz vagy te hülye vagy feliratot le adtam 1 hét alatt 4 kg :) 71 rôl indultam és most 67 vagyok még 7 kg le akarok adni és használ a modszer össze szükült a hasam és nem gondolok az ételre mert akkor bármit megtudtam enni de mostmár nem és igy jo probáld meg ja és én nem sportoltam csak szolok csak meg csináltam amit le irtam :D
2014. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem, nem írtam azt :D ez az első kérdés amit írtam :)

3-as, köszönöm a segítséget! :) kipróbálom :)

2014. júl. 6. 08:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként első kommentelő, azt a "szeretnék elhízni" topicot te írtad? szándékosan full olyan a megfogalmazás, mint az enyém?
2014. júl. 6. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen 3as Te normális vagy? Arról írsz, hogy koplaljon valaki tudatosan, aminek mind tudjuk mi lesz a vége.

Kedves kérdező, ha kilóban (de látszatban nem) gyors eredményt akarsz, akkor hallgass a harmadikra, de számolj vele, h nem fogod sokáig bírni és gyorsan visszahízol.

Ha rám hallgatsz én azt ajánlanám, h a szénhidrátokat kerüld, leginkább az egyszerű szénhidrátokat.


Reggelid legyen: tükörtojás, rántotta- kevés olajon, főtt tojás, zöldségekkel, paprika, paradicsom, uborka, 1-2 szelet puffasztott rizs, vagy abonett. Esetleg IGAZI barna kenyér (a legtöbb bolti csak színezett fehérkenyér)


Ebéd ha nem áll rendelkezésedre speckó étrend, vagy édesanyád kosztját eszed, akkor maradj annál, viszont próbálj meg kevesebbet enni, esetleg a krumpli rizs köretet cseréld fel néha pároltzöldség köretre, vagy friss zöldségekre. Én ma pl a fasirt mellé vecsési savanyút ettem.


Vacsorád legyen szintén szénhidrát szegény, cottage sajt, túró (magáan vagy ízesítve vanilia aromával), sovány sajt, pulyka-csirkemell sonka (minél magasabb hústartalmút válassz)


10óraira ha nagyon kivagy egyél gyümölcsöt, de délután már ne nagyon mert az is cukor, hiába fruktóz.


Remékem tudtam segíteni.

2014. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ!! :) megfogadom a tanácsod
2014. júl. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!