Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg olyan durva lenne, ha...

Tényleg olyan durva lenne, ha még fogynék?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, 163 cm.

elég kövér voltam pár éve, 74 kg. ebből lettem 69, szimplán csak annyival, hogy már nem naponta ettem gyors kaját :D

március óta lefogytam 59-re. már vékonyabb vagyok persze, de még mindig nem az igazi... lapos hasat szeretnék, meg még mindig nagynak látom magam, csak már nem annyira. a családom azt mondja, hogy most már ne fogyjak, csak izmot építsek. persze, izmot építeni is fogok, de szeretnék vékonyabb lenni. csak anyukám elkezdett aggódni, hogy túlzásba fogok esni. én úgy gondolom, hogy azért látnak már "késznek" az izmokat leszámítva, mert láttak engem 74 kilósan is, és ahhoz képest tényleg vékony vagyok.


szerintetek?


képet most nem tudok készíteni.


2014. júl. 5. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 75 kiló voltam, 65 lettem csak azzal, hogy nem örömszerzés céljából ettem, de ennek már egy éve, azóta megint 73 kiló vagyok, és 165 centi.

Szerintem se kellene többet fogynod, kezdj el edzeni, és ha még pár hónap edzés után (vagy fél év) is soknak érzed, akkor még egy 5 kilót leadhatsz, de most már nem kell többet. Szerintem bővel elég, ha tartod ezt a súlyt. :)

16/l

2014. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen cél az izomépítés, azt pedig úgysem tudsz, ha közben fogysz. Jövő tavasszal pedig lepucolod a felesleges zsírt és a meglévő izom miatt már nem betegnek fogsz tűnni, hanem csinosnak. Mellesleg ha több az izom, akkor a zsírt is könnyebben égeted. Keress rá a Sárga Kapszula ingyenes könyvre
2014. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 165 cm vagyok és 59.8 kilósan kezdtem fogyózni, mert már nem tetszettem magamnak. Szóval szerintem nyugodtan leadhatsz még pár kilót, nem biztos, hogy túlzás lenne, de az izomépítés sem rossz irány, mert minél több az izom, annál eredményesebb a zsírégetés is. Állítólag a cardio edzésekkel párhuzamosan érdemes izmot is építeni mondjuk sulyzós edzésekkel, és akkor leszel igazán formás. Olvasd el ezt: [link]
2014. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan fogyj tovább, ha azt szeretnéd! addig kell csinálnod, amíg magadnak nem tetszel!:) de azért olyan 50 kilónál már meg kéne állnod
2014. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!