Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egy hónap alatt kb mennyit...

Így egy hónap alatt kb mennyit tudok leadni? 16/l 167cm/62kg

Figyelt kérdés
ma ezt ettem...reggeli: 2 tk kenyér 1 tojásból omlett paprikával. ebéd: mindig azt ami itt volt..de nem sokat ma pl rakott tököt. vacsora: 3 db ubi egy löncs husival nem bírtam ki hogy ne egyek belőle tegnap voltam úszni ma úgy volt hogy futni megyek,de mivel rossz az idő így itthon tornázok! Valami jó torna vidinek is örülnék

2014. júl. 8. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Szia ! Szerintem igy semmire nem fogsz menni. Számold a kalóriát hogy mennyit viszel be a szervezetedbe és ugy igazán könnyű fogyni.Ajánlom a kalóriabázis nevű oldalt csak annyi hogy felregisztrálsz és mindennap beirod hogy mennyit ettél és miből és kiszámolja neked a kaloriát. Igy tényleg gyerekjáték fogyni.
2014. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kaloriabazis.hu :)
2014. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!