Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le a péksütemén...

Hogyan mondjak le a péksüteményekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az elmúlt egy évben rengeteget híztam,amit a péksüteményeknek köszönhetek,hiszen egy pékségben dolgozom eladóként,és ingyen korlátlan mennyiségű péksüti van az orrom előtt. Egyébként is imádom az édeset és mindenféle hizlaló dolgot,sajnos. Cola függők is vagyunk a párommal,csak ezt iszunk itthon.(hozzáteszem tegnap este óta csak egy kortyot ittam,ami már nagy szám nálam). Valahogy muszáj volna lefogynom pár hónap alatt,tudtok nekem valami jó tanácsot adni hogyan tudnék "megszabadulni a péksütik és édességek rabságától"

Sajnos nem kapható nálunk csökkentett szénhidrátú lisztből készült édességek.


2014. júl. 10. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tuti módszerem. Ezt figyeld! ELhatározod, hogy mostantól nem eszel péksütit, és nem iszol kólát, és így is teszel. Táttá-dádá! Nálam kiválóan működik.
2014. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A cola megy de a péksütitől nem tudok szabadulni,főleg amikor kiveszik a kemencéből és terjeng az isteni illata.
2014. júl. 10. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy pékség közepén fogytam le :D

Éjszakai áruösszekészítő voltam, úgy kb. 85-90 kilócska, a szokásos "ez genetika/erős a csontozatom/biztos hormonzavar/a vőlegényemnek így is jó vagyok" marhaságokkal csitítottam le magam, amikor sokkot kaptam a tükör előtti látványtól... ez jól ment addig, amíg a vőlegényem szakított velem és rögtön össze is jött egy karcsú lánykával. Na ez erőt adott, többet nem zabáltam, pár hónap alatt leadtam 30 kilót. Te ne várd meg, amíg lecsapja a kezedről a párodat egy gyönyörű testű nő.

2014. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyenes út a cukorbetegséghez hiányzik neked hogy mindennap inzulint fecskendezz a bőröd alá.? Ha nem akkor fejezd be ezt a hülyeséget, ha lehet minél előbb.
2014. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elmész egy IR vizsgálatra,aztán a kapott eredmény után és az orvossal való beszélgetés után meg leszel győzve.
2014. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Drasztikus módszer, de ha annyira nem bírsz ellenállni a csábításnak, keress más munkát. Habár gyenge akaraterővel más helyzetben sem fogsz tudni ellenállni. Egyszerűen határozd el, hogy ettől a pillanattól kezdve nem eszel egy péksüteményt sem, és tarts is ki!
2014. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre nincsenek praktikák, trükkök...ha szeretnél lefogyni akkor csinálnod kell, ezen csak te tudsz segíteni senki más.
2014. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz neki ellenállni? Milyen duma ez? Tényleg csak ennyi vagy? Szerintem nem. Gondold végig, és ne ösztönösen zabálj. Ne vegyél kólát, akkor nem lesz otthon. Ne egyél a éksüteményből. Nagyon egyszerű: Nem eszed meg. Egyszerűen rájössz, hogy az élet nem az evésből áll. Viszel keresztrejtvényt, és fejted, vagy zenét hallgatsz, vagy kézimunkázol, és akkor nem az evésen fog járni az agyad.

ha nem vagy rá képes, akkor ne csodálkozz a plusszkilókon. Nem éhezni kell, egyszerűen csak nem kell folyamatosan hízlaló dolgokat enni.

2014. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég "béna" trükk, de nálam beválna: kérd meg a főnököt, hogy Neked rendes áron adja a péksütit. Akkor már lehet nem olyan csábító, ha látod hogy napi több száz Ft-ot eszel meg és még egészségtelen is.
2014. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, önuralmat én sem használok a táplálkozásban, hedonista lényemmel ez nem fér össze.

De péksüteményt nem eszem, akkor sem, ha előttem illatozik. Nekem az segített, hogy sosem ettem rengeteg kenyeret, de egyszer egy időszakban igen, s elég hamar jelzett a testem (finoman, nem voltam rosszul), hogy ez nekem nem jó. Valahogy nem éreztem azt a könnyedséget, amit elvárok evés után, nem szeretem, ha lenyom az étel. Nem voltam elég jól, s utánaolvasgattam, a fogyás is rámfért... Ez így elég volt ahhoz, hogy elhagyjam. Valahogy számomra a péksütemény nem étel, ennyi. S az elhatározásaim nem gyengék. Nos, Te lehet, hogy más vagy, de jó ötletnek tartom, hogy átgondold, utánanézz, valaki írta az orvost és az inzulint... Az is segíthet, hogy jóllakottan mész munkába, illetve eszel saját ételt, ha megéhezel, bár létezik ember, aki könnyen túleszi magát, nálam a jóllakottság eléggé betesz az étvágynak... Mindenesetre az ilyen komoly elhatározásokat jobbnak tartom az állandó önmegtartóztatásnál. Ha nem vágyik az adott dologra az ember, sokkal könnyebb :P

Az édesség nálam más téma, semmi egészségproblémám nincs pl. a mézzel, ráadásul az rém finom. Viszont a testemnek nincs szüksége folyton édességekre s az elhatározás és a megfelelő ételekből történő jóllakottság itt is segít.

2014. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!