Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel keverjem a piát ha...

Mivel keverjem a piát ha fogyózok és egészségesebben akarok étkezni?

Figyelt kérdés
Jó tudom az alkohol nagyon hizlal és egészségtelen, de nyaralni megyünk barátokkal és ilyenkor minden nap iszunk. Meg általában hétvégente is. Mivel keverhetném pl a rumot vagy whiskeyt ha nem akarok plusz kalóriát bevinni de pl aszpartámot meg hasonló káros anyagokat sem.
2014. júl. 14. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Idd tisztán, és igyál utána sok szénsavmentes vizet.
2014. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira azért nem hizlal, elég sokat kéne ahhoz meginni, meg inkább a mindenféle koktélokban több cukor.

Gondolom, kólával innád ezeket. Mással nem is tudom elképzelni a rumot meg a whiskeyt. Szerintem ennyi belefér átmenetileg.

Illetve én bort innék, az finom magában is, nem kell hozzá semmi üdítő, max. víz.

2014. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb a fröccs, az már egyszer biztos. :) Egyébként elég tekintélyes mennyiségű kalóriát lehet bevinni egy piálással.
2014. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!