Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hét alatt mennyit lehet...

6 hét alatt mennyit lehet fogyni, formalidni?

Figyelt kérdés
92 kg vagyok es lany. Mit tegyek h észrevehetően valtozzak?

2014. júl. 16. 16:21
 1/3 anonim válasza:

Sokat, csak kitartás kell hozzá.

7 után ne egyél, igyál sok vizet. Ha lehet ebéd az a normális amit éppen szoktál utána pedig joghurt vagy gyümölcs. Heti 4x fél óra mozgás. Állítólag hatásos es nem is kinzod magad;)

2014. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyból könnyebben fogy az ember, én is 90 felett indultam és egy hónap alatt kb. 6 kiló lement, és nem, nem éheztettem magam, kevesebbet eszem mint előtte, ált. naponta 4x, ilyen hőségben ha nem kívánom az ételt 3x. Ha figyeled a kalóriát, máris sok üres kalóriát ki lehet iktatni, és ami nem feltétlen szükséges a szervezetnek, azt minimaliználni. Én nem úgy étkezem mint az itt válaszolók többsége írja, hogy csak húson és túrón meg zabon élek, persze igyekszem a szervezetemnek hazsnos dolgokat bevinni, figyelek a fehérjére, de nem eszeveszetten, eszem mást is, amiben sok a kalória azt mértékkel, édességet nem eszem, csak ritkán egy kis korpás kekszet, müzliszeletet, beleszámolva a kalóriába. Inni csak vizet iszom és zöld teát.Szóval ha ezekre figyelsz, akkor menni fog :) Persze mozogni is kell mellé legalább valamennyit...
2014. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kb 90 kg vagyok és lány. Tegnap kezdtem egy kis fogyókúrába. Az is fontos, hogy mit eszel, de nem ez a lényeg. Szerintem az fontosabb, hogy mennyit és mikor. Én ugyanazt eszem, mint korábban, csak kevesebbet. És persze késő este már nem eszek. A mozgás is nagyon fontos, de szerintem abban is nagyon fontos, hogy élvezzük a mozgást.

Sok sikert! :)

2014. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!