Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pusztán kíváncsiságból: ha...

Pusztán kíváncsiságból: ha valaki 1 hónapig odafigyel az étrendjére, és sportol heti 2x, mennyi változás látszik a testén?

Figyelt kérdés
Olyan valakiről beszélünk, aki így is viszonylag vékony, de nem eléggé.

2014. júl. 18. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte semmi. Tudom, hogy neked egy hónap hosszú időnek tűnik, nekem is annak tűnt, de valójában sokkal több idő kell a látványos változásra, főleg egy eleve vékony lány esetében. Szokták mondani, elhízni sem egy hónap alatt híztál el. :)

Neked nem is fogynod kéne, hanem formásodnod, ha már vékony vagy, és erre pont, hogy a sportot kéne emelni, diétánál pedig a magas fehérjebeviletre!

2014. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen, igazad van.


És az mennyire igaz, hogy az ember alap formája, izomzata, izomzata formája adott dolog, amin lehet csiszolni, de lényegesen változtatni nem?

Itt most nem a fogyásra gondolok természetesen. Hanem hogy pl. vannak lányok, akiknek alkatilag izmos ún. "futólábuk" van, másnak pilinckább (és ez sporttól független, ilyen "adatott" meg. De ugyanígy a hassal: van, akinek sose lesz kemény, feszes hasa, kis súllyal is alkatilag van egy kis pocija. Van, akinek viszont van kis súlyfeleslege, ennek ellenére mégis lapos, feszes a hasa. Értitek.. :) Tehát vannak dolgok, amik genetikailag adottak, nem?

2014. júl. 18. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Rajtam már egy hét mozgás is meglátszik, szóval ha alapból vékony vagy, akkor egy hónap után szerintem simán vehetsz észre magadon különbségeket, még ha ezek nem is lesznek olyan nagy változások, hogy másnak is feltűnjenek.

Kisimul pl. a bőröd, tisztább lesz, itt-ott feszesebb leszel, stb. Még izmosodhatsz is ennyi idő alatt, csak mondjuk tényleg komolyan kell venni a táplálkozást, és nem heti kétszer mozogni csak, hanem minimum háromszor (és heti 1x sem vétkezni).

2014. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!