Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogytam már...

Szerintetek fogytam már valamennyit?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 19. 12:53
 1/6 Lexykehh válasza:
nem
2014. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmüen igen, kb 3-5 kg-val vagy kevesebb. (De a második fotó nem igazán jó, nem látszol rendesen)
2014. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a melltartó sokkal előnyösebb a 2.képen,de én is úgy látom hogy fogytál valamennyit.
2014. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fuu de nagyon strias a hasad, ez nem joooo, kenegessed valamilyen krémmel.amugy meg pár kilo kulonbseg biztos van a ket kep kozt.
2014. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég rosszak a fényviszonyok meg a beállás sem ugyanaz sajnos igaz azt nem is lehet eltalálni, de ettől független van azért látszata, szerintem picivel többet fogytál mint amit a kép alapján megfigyelek, leginkább a hasadon látszik a változás meg ugye a bőrödön is hogy nem feszül annyira. Csak így tovább!

Szerintem egy laza 5 kilót simán ledobhattál, de ha tornázol rendesen akkor izmosodsz is ami csak kilókban látszik leginkább mert sokkal nehezebb az izom a zsírnál, de ha méred magad centikben úgy sokkal látványosabb eredményt kaphatsz a változásról.


A ruháiddal mi a helyzet? Van ami már nagy rád? Azokból mennyire veszed észre? Csak mert ha észreveszed hogy régen egy nadrág feszült rajtad, ma meg simán rád megy, sőt bő is akkor biztosan ment le jó sok felesleg! Centikben sokkal látványosabb a fogyás mint kilóban!

2014. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a második képen egy teljesen más (fekete, lógó) bugyi van rajtad, és messzebbről is látszol, így lehetetlenség megállapítani.
2014. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!