Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklivel lehet feszesiteni?

Biciklivel lehet feszesiteni?

Figyelt kérdés
1,57 magas vagyok es 49 kg, tudom hogy a sulyom jo de azert van egy kis pocak es narancsbor, szerintetek ha heti 3-4 alkalommal biciklizem akkor eltunik a pocak? Persze odafigyelek arra is hogy mit eszem. Vagy meg csinalhatok melle gyakorlatokat fenekre es hasra.

2014. júl. 30. 14:06
 1/4 anonim válasza:
43%
biciklivel leginkább lábat lehet erősíteni :) ha a hasadról szeretnél lefogyni inkább felülésezz emellett természetesen az étkezésre továbbra is figyelj oda
2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hasra a felülést és a futást tudom ajánlani. Ha a lábadat akarod feszesíteni biciklizéssel, akkor az nem 10 perc biciklizés kell hogy legyen, és természetesen nem is lassú tempó.
2014. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj jajj milyen válaszokat kapsz Te szerencsétlen kérdező:)

Helyi fogyás NINCS, tehát felüléssel semmit nem fogsz elérni pocakeltüntetés-ügyileg, viszont a bicikli nagyon jó, sőt minden más aerob tartományban végzett edzés ideális (ellipszis tréner, tempós gyaloglás - amit akarsz). Ez pontosan azt jelenti, hogy kb. 125-130 legyen a pulzusod, úgyhogy viszonylag alacsony intenzitáson, de megállás nélkül, legalább 30 percig kell tekerned. Ez nagyszerű a narancsbőrre, feszes pedig akkor lesz a bőröd, ha eltűnik alóla a felesleges zsír (nem az összes, csak a felesleges!).

Persze, figyelj arra, hogy mit eszel, ez az alapja az egésznek:)

A gyakorlatokról meg annyit, hogy persze, ér valamit, de egyrészt nincs olyan, hogy fenékre és hasra, minden testrészre kell. Viszont jobb lenne, ha súlyzóznál, mert az izmok adják az emberi test formáját, nem a csontok, tehát amíg nincs rajtad megfelelő mennyiségű izom, addig nem lesz igazán feszes a bőröd, és az alakod sem lesz az igazi - pl. pont amit említettél, fenék és has esetében a legfontosabb.

2014. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azt tudom hogy nincs helyi fogyas, es sok helyt olvastam hogy a futas az idealis de nekem faj tole a hatam. Igy gondoltam a biciklizesre mert azt szeretem is :-) csak nem tudtam hogy mennyire hasznos az en celomra :-)
2014. júl. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!