Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bomba formába szeretném,...

Bomba formába szeretném, hozni magam. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés

Ma nagy elhatározásra jutottam! 22 éves vagyok. Némi súlyfelesleggel küzdök. 4 évvel ezelőtt 85 kg-ról lefogytam 70 kg-ra. Azóta picit visszahíztam, de tartom a 75öt.

Most elhatároztam azt, hogy igazi bomba formába hozom magam!

Nagyjából 10 kg-ot szeretnék leadni még és feszesedni.

Az én elképzelésem a következő, ha valaki tud tanácsolni valami hatásosabbat, vagy motivációt ehhez annak nagyon örülnék.

Szóval heti 5x járnék futni minimum fél órát. Nem gyorsan kb 8 km/h sebességgel.

A táplálkozásban arra igyekszem figyelni, hogy ne egyek hat óra után. Kevés szénhidrátot vigyek be és minél kevesebb cukros ételt. A fehér kenyeret elkerülöm és a tésztaféléket!

Milyen hasizom gyakorlatokat végezzek, hogy igazi bomba alakom legyen?

Tudom, hogy 4 évvel ezelőtt sikerült, most nagyon elszántam magam, remélem, hogy igazi jó alakom lehet ami nem biztos, hogy vékony inkább sportos és szálkás!

Azt is tudom, hogy minél kisebb a felesleg annál nehezebb már leadni, ezért picit félek, de szerintetek sikerülhet az, hogy tényleg jó alakom legyen?

Szeretném, ha hasonló "problémával" küzdő emberek összefognánk és együtt könnyebben mehetne ez az egész! :)



2014. aug. 1. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen, hiszem azt, hogy az ilyen jellegű célok az embernek belsőleg is értéket adnak. Sőt az vallom, hogy "Amit a cél elérésével kapunk, közel sem olyan fontos, mint amivé válunk amíg az elérjük!"
2014. aug. 1. 13:37
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 164 cm magas vagyok :)
2014. aug. 1. 13:37
 3/8 Adamka1119 válasza:
Szerintem kezd azzal hogy elárulod fiú vagy lány vagy? :)
2014. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány :)
2014. aug. 1. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
ez a 6 után nem eszem baromság mikor fog már kiírtódni a köztudatból?
2014. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kis kocogással és hasazással akarsz bomba alakot?:O

most vagy egészen más fogalmaink vannak a bombázó testről,vagy nagyon el vagy tévedve.

a bomba testhez lemész konditerembe,beszélsz egy személyi edzővel együtt edzetek legalább egy fél évet és betartod az étrendi tanácsait.

így lehetsz bombázó nagyjából 1 év alatt,nem futkározással.

[link]

2014. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor úgy fogalmaznék, hogy olyan testalkatom legyen ahol nincs fesleges logó háj, zsír. Egyébként a bomba alak realtív valóban....
2014. aug. 1. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és lány 165 cm :) 1 hónap alatt fogytam 4 kg :) most futok 3 hete közbe pedig tornázok :) nem csak a mérleg mutatt kevesebbet de kezd az alakomon is látszódni :) jah és most vagyok 69.5 kg :) még vagy 15 kg és meg leszek elégedve ;) de még most 66 kg a következő célom :)
2014. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!