Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok, de mégis hízok?...

Fogyózok, de mégis hízok? Miért van ez így? 17/L

Figyelt kérdés

Napi szinten mozgok, biciklizés ( 2*30 perc), és kb 1 óra aerobic. Figyelek az étkezésre is nem eszek 700 kcal-nál többet. Szünet elején 52 kg voltam, most 54 vagyok.. :(

Anyum szerint ne keseredjek el, szerinte csak izmot "szedtem" fel, de szerintem csak vigasztalni próbál, szerintem nem lettem izmosabb..


2014. aug. 1. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit eszel?
2014. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Reggeli : kávé

Ebédelni nem szoktam

Uzsonnára eszek valami főtt ételt ( párolt zöldség, rizs vagy valami főzelék, vagy leves)

Plussz sok gyümölcsöt eszek( tudom a gyümölcscukor nem túl jó). És általában 18 óra után nem eszek :D

2014. aug. 1. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:

ez most komoly? ennyit eszel??

Délelőtt egyél szénhidrátot ha lehet teljes kiörlésűt,egyél fehér húsokat, halat, salátákat, néha lehet fél adag tésztát is, a lényeg az egészséges életmód akkor fogsz fogyni és meg is tartani a súlyod, a napi 1,5óra edzés sok! elég heti 2x 3x 1 óra. A 6 után való nem étkezés is hülyeség, a kalória számolgatás viszont jó dolog ha fogyni akarsz! Olvass utána részletesen mi a helyes módja az egészséges életmódra való átállásnak és úgy fogyj! Sok sikert.

2014. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
anyád inkább 2 pofont keverne le neked, akkor talán abbahagyod a koplalást végre.
2014. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban a 700-ban ? Méred, jegyzed ?? Időnként le kell mérni a comb és csípőkerületet is.
2014. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem koplalok, sokszor még így is úgy eszek,hogy nem vagyok éhes, egyszerűen nem kívánok többet..

Cm-be nem szoktam magam mérni..

2014. aug. 1. 15:05
 7/12 A kérdező kommentje:

kaloriabazis.hu-n szoktam nézni, hogy miben mennyi kcal van ez a 700 olyan átlag kb van mikor többet, van hogy kevesebbet eszek, mikor hogy :D

De igen, vezetem rendszeresen :D

2014. aug. 1. 15:06
 8/12 anonim válasza:
Simán felszedhettél izmot, de az is lehet hogy a szervezeted több vizet tart vissza.
2014. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Milyen magas vagy ?
2014. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

162 cm

és egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 1. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!