Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 nap alatt, heti 5 edzéssel...

22 nap alatt, heti 5 edzéssel minimum mennyit fogyhatnék?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 163-4 cm, és 65 kg. 22 nap alatt szeretnék megszabadulni 3-4, maximum 5 kg-tól. Sikerülhet?

Mik azok az ételek, amiket kerülnöm kell az eredményem elérése érdekében? Milyen sportokat ajánlatok? Nagyon nagyon lusta vagyok, nagyon nehezen tudom magam rászánni a mozgásra, de muszáj lenne.. Hulahopp karikával lehet "fogyni"? Esetleg futás? Heti 5 alkalom edzésre szeretném rávenni magam. Miket ajánlotok? Valami tapasztalat ?



2014. aug. 6. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás az ideális, de ez nem mindig megy ilyen könnyen. 3 hétről van szó, szerintem 2-2,5 kg reális. Lehet akár 3 is, ha nagy a súlyfelesleged több is, de nem gondolom hogy nagy súlyfelesleggel rendelkeznél, hiszen akkor nem 3-4 kg-tól szeretnél megszabadulni.


Edzés terén nehéz tanácsot adni. Anno nekem nagyon ajánlották pl. Rubint Réka tornáit, mert milyen jó. Persze, jó, ez biztos, hogy így van. Nekem nem jött be. Nem élveztem. Abbahagytam. Szóval mindenkinek meg kell találni azt a mozgásformát, edzés típust, amit szívesen csinál. Ez a legfontosabb. Ha szívesen csinálod, akkor nem lesz olyan nehéz rászánnod magad. Én pl. most nagyon jó edzésekre álltam rá, és szó szerint várom már a délutánt, hogy edzek. Na meg, a pihenőnapok is utálatosak, tudom, hogy kell, és nem szabad túlzásba vinni az edzéseket, de egyszerűen annyira megszerettem a zónás edzéseket, hogy el sem tudom képzelni a mindennapokat nélküle.


Egyébként ha látványos változást szeretnél, és nem akarsz túl sok időt edzésre szánni az intervallumos edzést ajánlom. Ez 20-25 perces edzés, a nagyobb és alacsonyabb intenzitású részek váltják egymást. Ez felpörgeti az anyagcserét, égeti a kalóriákat és szerintem (legalábbis nálam) az endorfint is nagyon jól termeli. Edzés végén mindig vigyorgok kb. és ez sokáig kihat :D


Étkezés. Nem kell túlbonyolítani. Napi 5 étkezés. Sok zöldség, gyümölcs, fehér hús. Szénhidrátot csökkenteni. Nasikat, üdítőket elhagyni. Napi 2,5-3 liter víz. Lényegében ez. Egészséges életmód. Nézz utána, rengetegszer leírtuk már részletesen is, hogy mit kell kerülni, mit mikor, hogyan érdemes fogyasztani stb.

2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Calisthenic + aerob edzés heti 3x + egészséges étkezés

Én ezt ajánlom.


Kerüld a fehérlisztet,kenyereket,cukrot,feldolgozott élelmiszerek (sonka,szalámi..stb)


Mértékkel fogyassz tejet és egyes tejtermékeket.


Egyél sok sovány húst (hal,csirke,pulyka,marha,vad), sok zöldséget ( ez lehet a hús mellé köret), sok tojást.

Igyál sok vizet, nem gyümölcslevet, nem teát, nem citromos vizet, nem ásvány vizet, sima szűrt csapvizet.

2014. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!