Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húú kettő az egyben kérdés...

Húú kettő az egyben kérdés következik, csak mert nem lehet egy órán belül egynél több kérdést kiírni. :D?

Figyelt kérdés

Szóval: 1. Hogy lehet derékból, csípőről hájat veszíteni? Vágom én, hogy futás, bicikli csak télen nem szívesen bicajozok, futni meg minden héten többször is megyek, de valami hatékonyabb kéne...


2. hogy működik az az elv, hogy x pulzusszámmal ill módszerrel (értem ezalatt pl torna, futás) csak zsírégetés, x pulzusszám fölötti pulzussal pedig már nem zsírt égetek, hanem erősítem magam?


2010. jan. 12. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak első kérdésre tudok válaszolni: futás a leghatásosabb, ennél jobb nincs.
2010. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2-essel kapcsolatban: Én nem tudok olyanról hogy zsírégetés létezne, persze lehet mondani sok mindenre, de a zsír edzés közben nem fog lebomlani az is biztos.


Én azt mondom válassz egy megfelelő pulzusszámot amivel edzesz és ne menj fölé, azzal inkább fárasztod magad minthogy használna.


Edzés alatt a leggyorsabban elérhető szénhidrátokat használja fel a szervezet energianyerés szempontjából. Továbbfokozva az edzést az izmokból nyer energiát a test, tehát kezded szépen lebontani a saját izmaidat, mint energiaforrást. Véletlenül se fog a zsírhoz nyúlni hiszen az túl összetett energiaforrás.


A zsír lebontása csak edzés után kezdődik/kezdődhet meg amikor már pihensz.

2010. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Úgy működik, hogy 220ból kivonod az életkorodat és ennek a 60-75%-a a zsírégető tartomány. Ha az edzés során folyamatosan itt van a pulzusod tuti nem fogsz erősödni akármit csinálsz. Ajánlom a pulzusmérő órát, 5000 ft körül már lehet kapni és nagyon hasznos!


Remélem segítettem.

2010. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!