Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hátam szélesebb, a karjaim...

A hátam szélesebb, a karjaim husisak, és a combom is kicsit husisabb. Mit lehet ezek ellen tenni? Hogy lehet hátról, vállról, karról fogyni?

Figyelt kérdés
Nem dagadt vagyok,csak kicsit husisabb,és nemszeretem,hogy szélesek a vállaim. Azok ellen tudom nem tudok mit tenni,de akkor legalább legyen sovány a vállam,karom,hogy ne nézzek úgy ki mint egy birkozo. Mit tehetnék? Diéta? Vagy valami sport? És kb mennyi idő alatt tudnák lefogyni?
2014. aug. 9. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A hátad mitől szélesebbek? A combjaid mitől husisabbak?

Kérem szépen tessék már normálisan fogalmazni?


Nincs helyi fogyás.

Nem mondtad a korod,súlyod,magasságod és egyéb más fontos tényezőket, nem tudjuk mikor fogsz lefogyni.


Kezdj el sportolni, 3-4 aerob,3-4 erősítő edzés.

Étkezz egészségesen, olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet, ajánlom még a következő blogot [link]

2014. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!169cm 58kg 16eves
2014. aug. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!