Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kéne fogynom, és...

Hány kilót kéne fogynom, és zsírmentesednem, hogy sovány legyek, illetve, most husis vagyok, vagy zsíros?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta minden nap szobabicajozok egy órát intenzíven minimum, mást is szoktam sportolni, tornázok, hasizmozok, és semmi nem látszik, még egy deka izom se rajtam.(bár sajnos sokszor átmegyek kardióba, ez tudom, hogy nem túl jó ahhoz, hogy szálkásabb legyek, meg a zsírom sem fog eltűnni ..), nem eszek cukros kajákat, semmi lisztet, főleg gyümölcsöt, húst, zöldséget, halat, és túrót, meg ilyeneket, de semmit nem fogyok, csak híztam kb 5 kilót az utóbbi időben, és nagyon utálom magam.sokáig voltam anorexiás, de most felszedtem nagyon sokat, és tudom, hogy ez már vészesen közelít a kövérséghez. ha leállok a rengeteg gyümölcsről, akkor meg nem tudok figyelni a tanulásra, nincs erőm, fáradt vagyok, de ha meg gyümölcsöt is eszek, nem fogyok(pedig tényleg más cukrot nem viszek be 8 éve kb,de gondolom, ez is rengeteg). mit kéne még csinálnom?? [link] [link]
2014. aug. 11. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te simán agybeteg vagy, ezen meg valószínűleg nem segít semmi.
2014. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ez a válasz nem is fog segíteni. leírtam, igen, hogy anorexiás voltam, meg még most sem tudom eldönteni, hogy nézek ki, a család elfogult, ezért kérdeztem meg itt,meg ha egyszer szálkásodni akarok, akkor kell valami alap vélemény. erre pedig csak egy agybeteg válaszol ilyen stílusban, ráadásul ez nem is válasz, csak sértegetés.
2014. aug. 11. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel: most is anorexiás vagy.
2014. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem anorexiás, de zavara van. Mert ez egy teljesen normál alkat, nem sovány, nem kövér. Izmosodáshoz végezz súlyzós edzést.
2014. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Alapvető fogalomzavaraid vannak.


"semmi nem látszik, még egy deka izom se rajtam"

"nem túl jó ahhoz, hogy szálkásabb legyek"


A szálkásítás és a tömegelés egymásnak ellentmondó fogalmak, egymásnak ellentmondó élettani folyamatok és egymásnak ellentmondó életvitelt kívánnak. Vagyis el kell döntened, hogy szálkásítani akarsz, vagy izmosodni, mert a kettő együtt nem megy.

Neked amúgy izmosodni kellene, mert egyáltalán nem vagy kövér, viszont izom sincs rajtad. A legjobb lenne, ha felkeresnél egy edzőtermet és segítséget kérnél egy személyi edzőtől az étkezésre és edzésre vonatkozóan. Addig pedig olvasd el a Sárga kapszula és az Amit a zsírégetésről tudnod kell című könyveket. Mindkettő a netről ingyen letölthető, és tisztába teszi az alapokat.

2014. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat, igen tényleg picit rosszul írtam a fogalmakat, átgondolva, inkább szálkásítani akartam, de most csak simán nagyon sovány lenni, mert akkor szálkás is voltam.ezeket a könyveket elolvastam már régebben, és mindent tudtam előtte is, amit leírtak, de valahogy nem minden nekem való belőlük. a kérdést is kicsit pontatlanul írtam ki ezek szerint, mert tudom, hogy nem vagyok kövér , de magas a testzsírom szerintem, és arra voltam kíváncsi, hogy ez nagyon feltűnő-e így ruha nélkül,de mind1.
2014. aug. 11. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ruha nélkül egy teljesen átlag alakod van, nem sovány, nem kövér. Nekem is kb ilyen, pedig sportolok én is, de nem profi szinten, s nem is kajálok elvárás szerint. Ez egy teljesen normál testalkat. Nekem is elég magas a testzsír (26%-ot mértek utoljára), s közben kb mindenki kövérebb nálam. Ez alól pár kivételt ismerek, abból kettő edző...
2014. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felesleges szálkásítani, ha nincs rajtad izom. Súlyzós edzés és tömegnövelő étrend kell,de ezt te is tudod, hisz' elolvastad a Sárga kapszulát...
2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom persze, köszi, de még tömegesebb nem akarok lenni,ez is elég bálna szerintem, még ha azzal izmos is leszek, akkor se. inkább csak simán sovány legyek akkor, ahhoz meg nem kell se súlyzó, se tömegnövelés.
2014. aug. 12. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Bálna?Elmondom én mit látok a képen:egy sovány lányt,akin semmi izom és rossz a tartása. Nem akarsz tömegelni?Ok, de akkor nem fogsz izmosodni sem.Tömegnövelés majd szálkásítás, ez hozhatja meg a kívánt eredményt. A te módszered láthatóan nem működik.
2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!