Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segetsetek ki tud valami...

Segetsetek ki tud valami fogyokurás tanácsot adni? Irjon uzit de valami diétás legyen

Figyelt kérdés
Irjatok

2014. aug. 14. 09:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
irjatok
2014. aug. 14. 09:11
 2/12 anonim válasza:

Először is szálkásító diéta kell.

Aztán heti 4 súlyzós edzés és 3/4 aerob edzés.

2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és mit csináljak még?
2014. aug. 14. 09:18
 4/12 anonim ***** válasza:
olvassál sokat a témában, ne segghülyén kezdj neki az életmódváltásnak.
2014. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet válasza:

A heti 7 edzésen és a kiszámolt étrenden kívül akarsz még csinálni valamit? Nagyon elszánt vagy.

Akkor olvass sokat! Jót fog tenni a helyesírásodnak.

2014. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Keress rá neten a sárga kapszula című könyvre. Olvasd el és alkalmazd a leírtakat. Találsz étrendeket is.

Ha van kérdés én is tudok segíteni.

2014. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a sárga kapszulát...Én szájbarúgnám azt a fa=jankót aki azt a könyvet irta...valami okoskodó p.0.cs lehet aki ráadásul paraszt is...Én annyit tudok javasolni hogy ne éheztesd magad, szaladj minél többet, és ha nem esik nehezedre akkor a szénhidtrát bevitelt csökkentsd.Ne nullára:-)
2014. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hallgass olyanra, aki azt mondja, hogy a 'szaladás' jó edzés :DDDDD
2014. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó én meg téged rúgnálak s*ggbe mivel nem ismered az írót és annak hátterét, aki ismeri az tudja, hogy miért úgy írta a könyvet ahogy, te pedig csak úgy ítélkezel.


Kérdezőnek: Diétás üzenet? Hmm, az milyen? Fogalmazz normálisan és ne követelőző legyen mivel a második mondatod konkrétan egy parancs és nem kérdés.

Én tudnék tanácsot adni de mivel sehol nem mondtad, hogy le is írjam neked így nem teszem.


Szerintem írd ki a kérdést újra, mert ez nem kérdés.

2014. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"Diétás üzenet" írásához minimum kellene tudni a korod, a súlyod, az életmódod, azt, hogy mennyi időt és energiát vagy hajlandó belefektetni, mennyi ideig, mi a célod...

És még nagyon hosszan lehetne a sort folytatni.

2014. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!