Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményt kérek! 😥...

Véleményt kérek! 😥 infók lennt. Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
13/fiú, 46kg, én dagadtnak érzem magam.. Lécci olyan vàlaszokat ne írjatok hogy pszihológus meg hülyeségek.. Külföldön éltem 8évet szóval jól tudom hogy mi szàmít vékonynak.. Mennyit kéne fogynom? Próbàlok fotot is küldeni.. Ja és 165cm vagyok!

2014. aug. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 12 éve dolgozok külföldön és állítom,ott is rengeteg az elhízott ember, úgyhogy ezzel nem tudom mit akartál mondani. Kép nélkül nem tudom biztosan megmondani, de elég nyeszlett lehetsz.
2014. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majdnem egy hétig csak mobilról tudtam netezni és annak ellenére, hogy szinte mindent meg tudtam oldani, amit akartam így is, alig vártam, hogy végre hazaérjek és a gépet bekapcsoljam. A kijelző mérete egyszerűen túl kicsi bármilyen produktív munkához. Kár, mert sebességben, meg funkcionalitásban már nem lenne hátrányban a mobil sem. Mikor lesz már a mobilokban projektor?


A tyúk és a tojás ül az pszichológiai rendelő várótermében.

Nyílik az ajtó, kijön az asszisztensnő, rájuk néz.

- Melyikük volt előbb?

- elmész te a pi***ba…….!

2014. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én öt centivel alacsonyabb vagyok nálad, 16/L, 60 kg. Teljesen jólérzem magam a bőrömben. Persze szeretnék fogyni, de tudom, hogy felesleges, én elfogadom magam ilyennek, ha másnak nem tetszik, akkor lesz*rom. Egyébként szerintem kérd ki szakértő véleményét(itt pszichológusra gondolok, de ha nem tetszik, beszélj inkább erről a szüleiddel, ők biztosan megértenek, és jó tanácsokat adnak). Többet így látatlanban nem tudok mondani, de remélem segítettm és megfogadod a tanácsaimat!
2014. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed dagadt vagy, akkor komolyan mondom, jobb ha kerülöd az internetet. Főleg amíg ennyire sérülékeny és befolyásolható vagy, illetve nem tanulod meg a dolgokat a helyükön kezelni.
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kövér vagy.
2014. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

165cm, 46kg lánynak is kevés, ahogy nyilván az izomzatod is.


Azért kíváncsi lennék arra képre, bejelölve rajta az állítólagos hájadat.

2014. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kepet kuldeni?😂
2014. aug. 21. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!