Izomláz ellen?

Figyelt kérdés
Valamilyen ötleteket ..

2014. aug. 21. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Fokozatosan kell edzeni. Edzés közben érezni kell az izmot. Edzés után,másnap,harmadnap szintén érezni kell az izmot de nem izomláz formájában.

Szóval mint mondtam fokozatosan kell edzeni.

2014. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapos bemelegítés, mértékletesség, edzés után nyújtás, elegendő pihenés.
2014. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb legyél óvatosabb, ha lehet (nem mindig lehet, volt egyszer egy intenzív kenutúrás napom :D de kellett az egyszer, ha nem is tudtam aludni akkor éjjel. szerencsére hajnalban újra megfogtuk az evezőt és azonnal elmúlt).


Nem mindig egyszerű a fokozatosság sem, én egyszer egy bemelegítéssel 10 perces kis tornától 3 napig alig tudtam járni. Legközelebb csak 5 percet csináltam, akkor 2 napig volt izomlázam, s még mindig kegyetlen volt a lépcsőzés. Hegyen túrázni 9 órán át semmit nem okoz, de az az 5 perc...

2014. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fokozatosság elve nagyon fontos az edzésnél. Másrészt ahogy már írták, bemelegítés, nyújtás és megfelelő mennyiségű pihenés elengedhetetlen!
2014. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már izomlázad van, akkor végezz valamilyen aerob jellegű mozgást (pl. gyaloglás, laza kerékpározás),hogy serkentsd a keringésed!Így segíthetsz azon, hogy az izmokban felgyülemlett tejsav (ami az izomlázat okozza) hamarabb lebomoljon.Számottevő izommunkát ne végezz,míg el nem múlik! Hagyd az izmot regenerálódni!
2014. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pihentesd az izmod. Nekem is izomlázzam van a lábamba.ma hasra edzek és bicepsz.
2014. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szauna
2014. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!