Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S Mit ehetek reggelire,...

S. O. S Mit ehetek reggelire, ebédre és vacsira fogyókúra alatt ha allergiás vagyok néhány dologra?

Figyelt kérdés

Tojásallergiám, laktózérzékeny vagyok és lisztérzékeny is.

5 kg szeretnék csak leadni. A mozgássaé nincs problémám, mert minden nap futok olyan 1 órát vagy 1,5 órát taposógépezek és szoktam utána tornázni is.

20/L


2014. aug. 22. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el A Sárga Kapszula c. könyvet
2014. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hús, hal, rizs, zöldség.
2014. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Reggeli a zabkása vízzel vagy laktózmentes teljel, esetlek valamilyen smothie.. 10oraira mondjuk egy alma, vagy narancs, grapefruit . Ebedre hus es rizs zöldségek, ha éhes vagy delitan 2extrudaltkenyer pl.majkremmel es vacsira szinten zöldség hússal, de mostmar csak rizs nelkul. Napközben igyál sok vizet, foleg ha sportolsz. Remelem tudtam segiteni😊 ha nagyon kívánod az édeset, 2kocka magas kakaotartalmu csokiii😊
2017. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!