Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki most kezdi vagy...

Valaki aki most kezdi vagy nem reg kezdte a fogyokurat, nem szeretne egy 'partnert' benne?

Figyelt kérdés
Leirhatnank a tapasztalatainkat, technikainkat, mit tettunk a szebb alakert aznap stb.stb. Tamogathatnank egymast. Lanyok fiuk egyarant irhatnak :) 19/L

2014. aug. 23. 16:54
 1/5 anonim válasza:
Én benne vagyok :) 16/L
2014. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én ha gondolja bármelyikőtök szintén 16 /L bár én annyira nem fogyni szeretnék hanem alakot formálni
2014. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék partner lenni ilyen hülyeségekben (elnézést kérek, de a fogyókúra hülyeség, a diéta,életmódváltás,egészséges étkezés valahogy szimpatikusabb) de kíváncsi lennék, hogy ti mit csináltok.

Szóval nekem is nyugodtan küldhettek ilyen témában üzenetet, én meg max elmondom milyen volt az edzésem :D

2014. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves akarki!:D

Orulok, hogy te annyira jo vagy, hogy te egeszseges eletmodot elsz. En nem eltem eddig sajnalom. Ha hiszed ha nem, egeszsegesen kezdtem etkezni. Sok protein, csak feher husok, hal es csirkemell, vizet iszok, reggel zabot eszek. Emellett teljesen elkerulom a pektermekeket, edessegeket, mega

2014. aug. 24. 17:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves akarki!:D

Orulok, hogy te annyira jo vagy, hogy te egeszseges eletmodot elsz. En nem eltem eddig sajnalom. Ha hiszed ha nem, egeszsegesen kezdtem etkezni. Sok protein, csak feher husok, hal es csirkemell, vizet iszok, reggel zabot eszek. Emellett teljesen elkerulom a pektermekeket, edessegeket, es a kulonfele uditoitalokat. Es igen szamomra ez egy kura mert kuraszeruen hasznalom ezeket az eteleket, es fogyni szeretnek tole. Remelem x ido mulva beepulnek a mindennapjaimba es egeszseges eletmodot fogok folytatni. De amig ez kenyszer es ra kell vennem magam, plusz meg egy hete sem csinalom, addig nem mondhatom azt hogy ez egy eletmod lenne. Emellett a sportot sem hanyagolom el, de koszi azert hogy irtal. Szia :)

2014. aug. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!