Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha minden étkezés után...

Az baj ha minden étkezés után bűntudatom van?

Figyelt kérdés

És van olyan is hogy utána nagyon lehangolt vagyok.

Egyébként már nem fogyózok,csak félek hogy visszahízok.



2014. aug. 23. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagy baj, mert sosem leszel boldog. Képzeld el, hogy majd a barátod meghív az évfordulótokra egy étterembe vacsorázni, és te nem tudsz majd örülni, boldog lenni, hanem csak azon fogsz kattogni hogy jaj mit egyek, jaj remélem lesz saláta natúr hússal, ha meg megették, akkor azon leszel h vajon hány kcal lehett, hogy készítették el stb.

És ez csak egy saláta, az italról meg a desszertről ne is beszéljünk.

Így nem lehet élni!

2014. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2014. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:

Megfelelő kajákkal nem fogsz visszahízni (persze a mennyiségtől is függ).

Amúgy meg kaja után 5 miatyánk és a bűnöd meg van bocsájtva :)

2014. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt zabálós időszakom, amikor fel is jöttek a kilók szépen, pedig minden nap megígértem magamnak, h nem, nem fogok vacsorára bundáskenyeret enni, aztán a legtöbb esetben úgy zárult a nap, h nekiálltam sütögetni. Utána másnap reggel meg bűntudatom volt, oh én marha kellett nekem bezabálni az este, ma megint olyan dagadt vagyok mint tegnap, ha nem ettem volna azokat a olajos kenyereket, ma reggelre már kicsit vékonyabb lehetnék.

Szóval jah, nekem is volt már bűntudatom, de erre a legjobb megoldás, nem eszek olajos, olajban sült szénhidrátos kaját és így nincs bűntudat. A többi kaja meg nem annyira hizlal. :)

2014. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!