Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet egy hét alatt ennyit...

Lehet egy hét alatt ennyit hízni? Ha igen, hogy lehet eltüntetni ugyanilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Legutoljára kb egy-másfél hete mértem le magam,akkor 65 kiló voltam.Nem ettem nagyon sokat,csak kevesebbet mozogtam ezen a héten,és most 69kiló vagyok.

2014. aug. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, több fehérje, több mozgás
2014. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy esetleg nem menstruálsz, mert akkor a test vizet tart vissza.
2014. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizet tart vissza ha nem menstruál? Küldj légyszives egy linket hogy olvassak utánna:-)köszi
2014. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor tart vizet vissza ha menstruál, az előbb is jól írtam le csak át kell gondolni, először én is rosszul olvastam a sajátomat D:
2014. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt irtad ha Nő vagy, esetleg Nem menstruálsz! Ilyenkor tart vissza a szervezet vizet.Amúgy valóban visszatart, de épp menzesz előtt.Ilyenkor 1,5 kilóval is lehetünk többek.A túlzott só fogyasztása viszont megköti a vizet.
2014. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!