Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Nos, fogytam már 25 kilót. Októbertől április végéig kb. Minden nagyon szépen ment, de azóta teljesen elakadtam. Majdnem 100 kiló voltam, 75-re lefogytam, és kb. május óta 72-75 kiló körül ingadozom, mikor hogy.


Nem azzal van a baj, hogy stagnálok, hanem hogy nem megy a fogyókúra. Igyekszem normálisan menni, kevesebbet, édességek nélkül, de nem megy. Természetes nem kétpofára zabálom az édességeket, de eszem fehér kenyeret, péksütiket is.


Minden nap elhatározom hogy okéé mostantól akkor diétásan, de kb. a 3. nap minden borul. Nem koplalok, csak nagyon kívánom a sz*r kajákat.


Mit tudnék csinálni? Elsőkörben egy 60 kilóval megelégednék, de egyszerűen úgy érzem,hogy nem fog soha sikerülni.


Valakinek valami tipp? Teljesen kétségbe vagyok esve..


2014. aug. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt, vagy magvasat. stb. az édeséggel nincs baj, ha kis mennyiségben eszed és mondjuk heti egyszer.. (vagy éppen séggel napi egy kocka jó minőségű étcsoki még egészséges is)


viszont mozgás nélkül nem fogsz tudni tovább "fogyni", ha fogsz is, akkor nem egészségesen.


napi 1 óra séta, vagy 20 perc kocogás/testmozgás a szervezetnek jót tesz. 40 perc aktív mozgás után kezdődik a zsírégetés.


némelyek azt ajánlják futásnál pl hogy 10 perc lassú kocogás, utána gyors sprint ameddig birsz, majd megint átváltasz 10 perc kocogásba majd megint sprint.

2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
A futás résszel nem értek egyet... egyrészt, ha már izzadsz, akkor beindul a zsírégetés, akármennyi ideje futsz... a fontosabb, hogy milyen tempóval és milyen gyakran... szegény embereket ne riogasd már itt mindenféle 40 perccel...
2014. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Elfáradtál - belefáradtál.

Mivel nem tudom, hogy sikerült a fogyást elérned, csak tippelni tudok, hogy nem jó módszerrel, nem olyat választottál, amit hosszú távon (értsd:életed végéig) tudsz csinálni. Leírnád, hogy milyen étrenden voltál?

2014. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Reggelire tejeskávét ittam. (Nem tudok reggel enni)

Suliba vittem egy tk.szendvicset vagy néha sós kiflit vagy sós perecet, emellé meg még vmi gyümölcsötm olajos magvakat.

3-4 fele (mikor hogy): főtt étel, általában csikremell párolt zöldséggel vagy salátával, néha rántott sajt vagy tojásrántotta.

Vaacsi (fél 7-7 fele): túró, tojás, csirkemell sonka, zöldségek, maradék az ebédből, ritkán még egy szendvics


Kalóriát is figyeltem az elején (1200), de utána már nem.


Így ettem. Persze néha néha becsúszott egy gyros ebédre, vagy reggel valami péksüti, de azért általában ezt sikerült tartanom.

2014. aug. 26. 11:33
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
A reggelit leszámítva nem volt rossz. de tudom, van, aki nem bír reggel enni. Viszont nagyon egyoldalú volt, ha minden nap csirkét ettél és túrót, nem csoda, hogy belefáradtál. Nem rossz az, csak unalmas. Kenyérnél térjél vissza a tk-ra, ha péksütire nagyon rákívánkozol, akkor vegyél szénhidrát-csökkentettet. Ezért most sokan majd megszólnak, de kívánós napokon jó alternatíva. Ha van a közeledben Lipóti pékség, akkor azt ajánlom azért, mert minden termékük fenn van a honlapjukon, megnézhető az összetétele, fehérje/szénhidrát/zsír tartalma, így könnyen tudod kontrollálni a dolgot. Ha nincs, akkor pl. az Interspárban is van már csökkentett szénhidráttartalmú péksüti. Kezdetben jó alternatívák lehetnek, hogy visszafordítsd magad az útra:)
2014. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

néha bele csúszott egy egy gyros is...


jellzem a gyros-szal semmi gond. sok benne a zöldség. oké hogy vörös húsból van, de az kisebb baj mint a sős kifli és társai :)

2014. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!