Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vett valaki már Relax&Tone...

Vett valaki már Relax&Tone masszírozót? Megéri az árát? Lehet tőle fogyni? Minden tapasztalat érdekelne ezzel kapcsolatban. Vegyek vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
masszírozótól nem fogsz fogyni. diéta és sport.
2010. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké. De én olyat kérdeztem, aki a relax&tone-nal kapcsolatban tud választ adni és van tapasztalata, már használta.
2010. jan. 16. 14:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok kövér, 60 kg vagyok és 168 cm. Csak a csípőmön van lerakódás, amit sporttal sem sikerült eddig eltüntetnem. Gondoltam, ha ezzel a masszírozóval masszírozom ezt a területet, akkor esetleg elérhetek valami eredményt.
2010. jan. 16. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Helló!Én 2,5 hete használom,és a csípőmön-1cm,a hasamon-0,5cmvel kevesebbet mértem.Szerintem fantasztikus ez a gép!A narancsbőröm is kezd eltűnni!Én bátran ajánlom!
2010. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem rendelt neki a combján látszik a "fogyás" eredménye és a hasán, nekemis a derekamon van lerakódás énis használom nuskin zsírégető krémmel egybe kötve és szerintem nagyon hatásos egyből csíkos leszel tőle látszik a fogyás...és nekem bevált ajánlom nekedis.
2010. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
előzőnek, melyik fejjel használta? görgöset vagy hullámosat?
2010. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hú, de jó, köszi

akkor megrendelem

2010. márc. 25. 13:04
 8/15 anonim válasza:
aki azt írja hogy a masszírozástól nem lehet fogyni,akkor az gyorsan olvasson utána a dolgoknak mert nagyot téved xD masszírozás indítja be a vérkeringést, és ezáltal enyhíti a narancsbőrt,és lassan de eltünteti a zsírt is. tény hogy mindnennap kell használni, és csak akkor lesz látható eredménye...tudod nem hiába lehetkapni a rendes üzletekben masszírozó fejet vagy korongot stb.Bemész a Dm-be vagy a Rossmann ba vagy akármilyen ehhezféle boltban ott találsz ilyeneket,plusz lehet kapni már tusfürdőben is! A narancsbőr elleni tusfürdőmön masszírozófejjel látták el,hogy még hatásosabb legyen a narancsbőr eltüntetés, és bátran mondom hogy a mindennapi használat miatt, és hogy utána még narancsbőr elleni krémmel is bekenem magam,láthatóan van eredménye, nemhiába szeretném megvenni én is ezt a terméket hogy mégjobb legyen. a sportolás pedig nem mindenkinek segít,vagy ha igen komoly munka kell hozzá, én heti kétszer hip-hop táncórára járok(verseny szinten) használok legmagicet is, és azt kell mondanom hogy én semmit nem fogyok, csak tartja az alakomat. diétával is próbálkoztam, ahhoz hogy ne jöjjön vissza a fölösleg, életem végéig diétázhatnék meg más is :D ha valaki lefogyott a diétától, utána az vissza is jön
2010. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tegnap végre megjött a relax and tone-om. hihetetlen erővel masszíroz, nem is gondoltam volna. majd írok néhány hét múlva, hogy milyen eredményeket értem el vele.
2010. ápr. 24. 09:13
 10/15 anonim válasza:
Na milyen hatása van?
2010. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!