Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mikor látszódott meg a...

Kinek mikor látszódott meg a fogyás eredménye és hogy sikerült fogynia?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ezen a héten kezdtem a fogyókúrám mert már nem voltam elégedett a testemmel. Most kezdtem bele Béres Alexandra edzésében dvdn, remélem használ valamit és mellette szedek szűztea kapszulát hogy korlátozzam az étvágyamat. Nem vagyok türelmetlen tudtom hogy az eredmény nem egyből látható(ídő kell neki). Csak kíváncsi vagyok és jól jönnek a tanácsok egy kezdőnek:)
2014. aug. 26. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ribint Rèka tornáit ajánlom -15kg -ot fogytam tőle rövid idő alatt..+este 6 után ne egyél
2014. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Rubint
2014. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap után kezdett el látszódni, 2 hónap után már nagyon látványos lett. Én csak kocogni kezdtem el, semmi mást nem csináltam. Kb-ra figyeltem csak az étkezésre is. Nekem mindig is stagnált a súlyom, nem híztam. Így aztán elég volt a plusz mozgás a fogyáshoz. 18/F
2014. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hónap után. Én sokat mozogtam, meg szimplán figyeltem arra, hogy mit eszek, kalóriát számoltam.
2014. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is egy hónap alatt de most 2. hónapban látszik jobban az eredmény és nem csak súlyban a felsők nagyobbak rám a nadrágok is egy kicsit,annyira sajnos nem mert elég combos és fenekes vagyok. Eddig 7 kg mínusznál járok,heti 4x futok este 5 után nem eszek,kalóriát számolok és szedem a szűztea kapszulát. Zöldség,gyümölcs, 2-3 liter víz naponta. Cukros üdítők kizárva,fehér kenyér és tésztákat se eszek. Néha pár falat étcsoki. Még 14 kg-ot akarok leadni. Sok sikert és kitartást! :)
2014. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a rubint réká-ra kellene ráállnom nekem is. Köszönöm a válaszokat. Akkor ilyen 1 hónap alatt szokott általában meglátszani. Az étkezést azt próbálom betartani és nézem a kalóriát és sok folyadékot iszok. És ti mindennap mozogtatok? Utolsó neked a szűztea kapszula bevált?
2014. aug. 27. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
hát 7 kg-ot fogytam nem tudom hogy a kapszula rásegített e de diétám óta fogyasztom :)
2014. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!