Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljes kiörlésű magvas rozsken...

Teljes kiörlésű magvas rozskenyér milyen reggelire? Felejtős?

Figyelt kérdés
Eddig mindig tojást ettem meg sonkaféléket, de nagyon meguntam. Még szoktam néha 2-3 kanál zabot, de az meg olyan pepecs, nincs minden reggel időm rá, meg nem is vagyok annyira odáig érte. Egy szelet pirított ilyen kenyér nagyon rossz?
2014. aug. 27. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ha onnan nézzük, h ehetnél helyette gyümölcssalátát, vagy csinálhatnál egy jó brokkolis szendvicset, akkor rossz. A kakaós csigánál viszont vmivel jobb.
2014. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy ideig gyümölcsöt ettem reggelire, de fáj tőle a gyomsom, ha éhgyomorra eszem. Brokkolis szendvics alatt mit értesz?
2014. aug. 27. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt amúgy sem szabad reggelire enni.


Egyél nyugodtan ha kedved van hozzá, változatosan kell étkezni.

2014. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Finom lehet. Nyugodtan. :)
2014. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Brokkolis szendvics:

Picire szedett brokkolifejeket (kókusz)olajon épphogy megpirítok. Egy vékony szelet kenyérre teszek egy szelet sajtot (vagy reszeléket), erre a brokkolit, a brokkolira megint sajt és a tetejére kenyér. Beteszem a szendvicssütőbe és megpirítom.

Am simán mehet gyümölcs is reggelire, egy maroknyi mogyoróval, h az olaj és fehérjeszükséglet is fedezve legyen és sok-sok folyadékkal (víz, natúr tea, legalább fél liter) a vércukor miatt.

2014. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Teljes kiőrlésű magvas rozskenyér helyett brokkolis szendvics, amiben ugyanúgy van kenyér... Akkor ennek mi értelme?


"Teljes kiörlésű magvas rozskenyér milyen reggelire? Eddig mindig tojást ettem meg sonkaféléket, de nagyon meguntam" - Bocsánat, ha rosszul értem, de akkor most vagy tojást (fehérje+zsír) eszel vagy kenyeret (szénhidrát)? A kettőnek mi köze egymáshoz? Egyél TK kenyeret tojással. A ZP-ben mi a pepecselés? Abba is menjen a tojás vagy tojásfehérje olajos magvakkal.

2014. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tegnap 21:01

2 szelet kenyér miért jobb egynél?:D Brokkoli ide vagy oda..

Utolsó, nem igazán értem a kérdést. Tojást meguntam meg épp most lehetőségem sincs főzésre-sütésre a napokban. A zp meg azért pepecs, míg megfőzöm, belevágom a gyümölcsöt, beleszórom a kókuszt vagy kakaót, előszedek mindent, meleg, megvárom, míg kihűl, megeszem, simán 15 perc megvan. Néha ennyi időm van elkészülni:D

2014. aug. 28. 10:09
 8/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
Az a kérdés, hogy miért eszel reggelre vagy csak CH-t vagy csak fehérjét meg zsírt. Miért nem eszel CH-t + fehérjét + zsírt (kenyér+tojásfehérje+tojássárgája)?
2014. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert sok reggelire tojás is meg kenyér is. AMúgy évekig nem ettem semmiféle kenyeret. Csak tojás, sonkát, gyümölcsöt. Kicsit meguntam...
2014. aug. 28. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem muszály megenned mindkét szelet kenyeret, csak tudod a brokkolira vagy a sajtra nem tanácsos rácsukni a szendvicssütőt...
2014. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!