Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csinálja az eberek...

Hogyan csinálja az eberek tobbsege hogy azt eszik amit akar megis vekony?

Figyelt kérdés
nem arra gondolok aki sokat eszik és Jo a genetikajA hanem aki tud rendesen enni anelkul hogy figyelgesse a tapanyagokat pl reggel eszik egyvpeksutit ebedel eszik egy turorudit majd vacsira is eszik vlami laktatot pl rantottat. Én miert vagyok olyan hogy hanyasig ennek ,unalmamba,oromombe banatomba.. mit tehetnek?
2014. szept. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ekto testalkat.
2014. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nem örömforrás az evés. Öcsém teljesen szálkás, egy nap eszik vagy kétszer, irtó keveset és szemetet. Azt mondja, hogy legszívesebben nem enne semmit, mert unja.


Ellenben én, ha nekiülnék egy nagy, egész pizzának, simán bekajálnám. Elképesztő mennyiségeket lennék képes megenni, BÁRMIBŐL. Pedig egy kistermetű lány vagyok. Ahhoz, hogy most úgy nézek ki, mint egy normál ember, napi hatszori cakkra kiszámolt étkezésem van heti háromszori konditeremmel és mindennapi aerob mozgással (gyors gyaloglás).


De szívem szerint egy hatalmas tál spagetti elé ülnék le, és igen, hányásig nyomnám magamba. Pedig van egy rakás más boldogság az életemben, de mégis...


Ha pedig alkatra gondolsz: az alkatilag vékony emberekből annyira nincs sok. Különösen nőknél, mert sokszor előfordul, hogy kislányként viszonylag vékony, aztán jön egy-két terhesség, és ezekből a vékony nőkből khm, asszony lesz. Múltkor végigböngésztem volt középiskolai osztálytársaimat, és megdöbbentem, hogy az akkori "jócsajokból" mik lettek.

2014. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sosem rontották el az étkezését (pl. mindent meg kell enni, ha jó leszel, kapsz csokit), akkor elég a teste jelzéseit követnie, hogy annyit egyen, amennyire szüksége van.
2014. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő :)
2014. szept. 1. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Nekem is óriási étványam van, 4-5 szendvics meg se kottyan, imádok, imádok, imádok enni!

Van egy barátnőm, aki még egy sajtburger-menüt sem tudom együltében legyűrni, sosem értettem, hogy lehetséges ez. o_O

2014. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!