Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kevés mozgás is számít?...

A kevés mozgás is számít? Segít fogyni?

Figyelt kérdés

Heti 3x szoktam sétálni és futni futópadon. (5 perc séta, 15 perc futás, 10 perc séta, 15 perc futás, 5 perc séta)


azt olvastam, hogy a zsírégetés csak a 30. perctől indul be, ezért nem érdemes annál kevesebb ideig mozogni.


és ha néha csak 20 percnyi mozgásra van időm és/vagy energiám? az olyan a fogyás szempontjából, mintha meg sem csináltam volna?


azért gondolom, hogy nem, mert azt is olvastam, hogy sétáljunk buszozás helyett, lépcsőzzünk lift helyett. tehát szerintem ezek is számítanak, vagy tévedek?


19/L


2014. szept. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
HIIT
2014. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nem értem...:D
2014. szept. 1. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az első arra gondolt, hogy egy fekete lyuk van a fejedben. Majd írok egy privát üzenetet ahelyett, hogy itt kezdeném el ecsetelni a dolgokat.
2014. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztrít jó tippet adott. A HIIT az egyik legjobb zsírégető,(én is ezt használom) más néven intervallum edzés. 20-25 perc

[link]

Az aerob edzésre lehet igaz a 30 perc. A fogyáshoz elsősorban étrend kell, ez nélkül semmilyen edzés nem hatásos ez nem 100% hanem 110%

[link]

2014. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden mozgás számít, mert energiát használsz fel vele.
2014. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 perc futás is jobb,mintha az ágyadban feküdnél és zabálnál teli pofával abban az 1 percben!!!!
2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!